У людей, які досягли 50 років, запитали, що б вони зробили, якби повернулися на 20 років назад

Неоціненні поради!

У людей, які досягли 50 років, запитали, що б вони зробили, якби повернулися в свої 30 років. Відповіді вийшли розумними і в більшості дуже простими, тому якщо Вам зараз близько 30, це ваше домашнє завдання на найближчі роки.

1. Кидайте курити.

«Якби ви могли бачити мене зараз, я б опустилася на свої бідні, скрипучі коліна і попросила б вас хоча б почати думати про те, щоб кинути палити», – пише одна з опитаних жінок. Це дорого, неприємно пахне і зі 100% гарантією викличе проблеми зі здоров’ям. Хочете в 50 років жити без раку, так може, пора вже перестати курити?

2. Користуйтеся сонцезахисним кремом.

Хочете зморшки, суху, що лущиться і тонку шкіру, синці мало не від будь-якого дотику? Тоді йдіть на пляж і насолоджуйтеся сонцем без захисного крему.

3. Почніть заощаджувати гроші.

Так, це нудна, банальна і нецікава порада, але це правда необхідно. У 30 років у людини майже завжди залишається трохи грошей, які можна зберегти. Почніть заощаджувати зараз, і з часом вийде зробити з цього непогані накопичення.

4. Підтримуйте (або відновіть) хороші стосунки з родичами.

Навіть якщо ви вважаєте, що у вас дуже непрості стосунки з сім’єю, і часом ви один одного ненавидите – потрібно навчитися знаходити спільну мову з близькими. Сімейні тенета дуже важливі. Незабаром ви зрозумієте, що це і є справжнісіньке багатство.

5. Збирайте спогади, а не речі.

Ви – це ваш життєвий досвід. Дуже сумно прокинутися в 50 і зрозуміти, що, крім матеріальних благ, ви не накопичили нічого. Спогади не можна викинути, і вони ніколи не знеціняться.

6. Навчіться віддавати.

Здійснюйте добрі вчинки. Давайте іншим те, що приносить їм радість. Але робіть це з душею і від щирого серця. Не чекайте нічого натомість. Тоді і ваше серце наповниться любов’ю.

7. Займайтеся спортом.

Це дійсно важливо. Ведіть активний спосіб життя зараз, тоді ви будете досить активними і в 50. Не набирайте вагу. Робіть фізичні вправи. Тримайте організм і тіло в нормі.

8. Навчіться радіти тому, що маєте.

Щастя має набагато більше значення, ніж слава або успіх. Замість скарг ви навчитеся радіти тому, що у вас є, і ви відчуєте себе по-справжньому щасливою людиною.

9. Перестаньте відкладати справи на майбутнє.

Хочете купити будинок? Написати книгу? Одержати вчений ступінь або другу вищу освіту? Змінити кар’єру? Освоїти новий музичний інструмент? Запустити бізнес і працювати на себе? Тоді почніть сьогодні. Не кажіть, що ви повернетеся до цього коли-небудь. Час дійсно немов прискорюється після 30.

10. Дотримуйтеся режиму дня.

Висипайтеся. Спіть достатньо. Лягайте і вставайте в один і той же час. Позбавляйтеся від безсоння.

11. Дбайте про свої зуби.

З віком проблем із зубами стає тільки більше. Лікування забирає все більше часу і грошей. Тому не потрібно тягнути з лікуванням, поки втручання лікарів не стане просто необхідним.

12. Будьте цікавими.

Вийдіть з будинку і зробіть що-небудь божевільне. Вплутаємося на справжню пригоду! Робіть багато фотографій, візьміть когось з близьких. Ці спогади будуть гріти вас і в старості.

13. Перестаньте їсти гидоту.

За все своє життя ви можете заробити скільки завгодно грошей і витратити їх на що завгодно. Але здоров’я купити не вийде.

14. Читайте хоча б по 10 хороших книг на рік.

Вашому мозку весь час потрібно розвиватися, тому перестаньте витрачати купу часу на телевізор і відеоігри.

15. Навчіться медитувати.

Це займе зовсім небагато часу, а зміни у вашому житті будуть дивовижними.

16. Подорожуйте.

Якомога більше. Подорожі змінюють нас. Вони надихають. Вони змушують перестати боятися. Подорож – це та сама річ, яка допоможе вам відчути себе живим.

17. Перестаньте порівнювати себе з ким-небудь.

Повірте, коли вам буде 50, вам буде абсолютно все одно, яке враження ви справляєте на інших.

18. Ведіть щоденник.

Ви забудете більшість ваших дорогоцінних спогадів. Записуйте їх. І обов’язково зберігайте фотографії.

19. Бережіть своїх друзів.

Тримайтеся за людей, які допомагають вам відчувати себе краще, які кидають вам виклик своїм прикладом, які вам дійсно подобаються. Смійтеся разом з ними. Насолоджуйтеся життям.

20. Знайдіть своє місце.

Так, це не так вже й просто в наших реаліях. Але постарайтеся зробити все можливе, щоб вам було куди повернутися і головне – було там добре.

Який пункт вважаєте найголовнішим?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector