7 простих речей, які варто робити для коханої людини кожен день

З мільйонів людей на цій планеті ваш партнер вибрав саме вас. Будьте йому за це вдячні!

У житті у кожного з нас є люди, яких ми вважаємо близькими і коханими. Однак є тільки одна людина, яку ми вважаємо своїм головним партнером по життю.

Йдеться про те, з ким ви хочете бути до кінця своїх днів. Ви з гордістю розповідаєте про нього друзям і родичам. Він надихає вас рости і (іноді) конструктивно критикує.

Для мене, моїм партнером по життю є дружина. Для вас вашим партнером може бути також ваша дружина або чоловік, дівчина чи хлопець.

Всі ми знаємо про те, що іноді ми буваємо дуже зайняті. У метушні днів можна легко забути про те, що наша друга половинка повинна відчувати нашу любов кожен день. Насправді для цього досить робити деякі прості речі. наприклад:

1. Посміхайтеся, обіймайте і цілуйте партнера.

Посмішка може зробити трішки кращим не тільки день партнера, але і ваш власний день. Доведено, що посмішка нейтралізує стрес і підвищує продуктивність. Посмішка заразлива.

Чому б вам і вашій коханій людині не посміхатися один одному кожен день? Дітки посміхаються вже в утробі матері. Ви також можете обіймати партнера і пристрасно цілувати його кожен день. Це останнє, що я роблю перед тим, як кудись піти з дому, і перше, коли приходжу додому.

Посмішка, обійми і поцілунки принесуть величезну користь вам, партнеру і вашим відносинам в цілому.

2. Робіть компліменти.

Говоріть вашій коханій дівчині або дружині, що вона красива. Говоріть вашому хлопцю або чоловікові про те, що він добре виглядає. Робіть компліменти щодо тих рис характеру, які вам подобаються. Хваліть її / його за старання.

Коли я приходжу додому з роботи і бачу, що дружина дуже сильно втомилася (адже вона весь день провела з нашими двома маленькими дітьми), кажу їй: «Спасибі тобі за те, що ти весь день дбала про наших дітей».

Іноді комплімент можна зробити у формі слова «спасибі». Наприклад: «Спасибі за те, що ти не забула зробити те, про що я просив. Я ціную це. Спасибі тобі за те, що ти так багато робиш для нас двох». Ви можете сказати щось на кшталт: «Ти так добре готуєш / У тебе дуже добре виходить спілкуватися з людьми / Ти вмієш зробити так, щоб я відчув / відчула твою любов».

Мені досить важко робити компліменти, і я відчуваю себе ніяково, коли мені роблять компліменти. Можу прямо сказати про те, що звичка робити компліменти змінила відносини з дружиною в кращу сторону.

Моя дружина любить, коли їй роблять компліменти. Навіть якщо це стосується якихось незначних речей. Завдяки моїм словам вона знає, що я помічаю все те, що вона робить для мене і наших відносин. Вона відчуває, що я ціную і люблю її.

Якщо ви будете робити компліменти вашій другій половинці, ваші відносини точно стануть кращими. Я в цьому впевнений.

3. Говоріть йому / їй: «Спасибі за те, що вибрав / вибрала мене».

Дякуйте партнеру за те, що він / вона вирішили бути з вами. Це усвідомлений вибір, який кожен з нас робить щодня. Ми відмовляємося від хвилинних задоволень, ми забуваємо про своє его. Все це заради нашої другої половинки. Вона робить те ж саме для нас.

З мільйонів людей на цій планеті ваша кохана людина вибрала саме вас. Будьте їй за це вдячні!

4. Слухайте, що вам каже партнер.

Уміння слухати – це навичка, яка вимагає певних зусиль. Слухати – значить звернути всю свою увагу на те, про що вам говорить партнер. У момент, коли слухаєте, ви не повинні думати про те, що вам потрібно сказати далі.

Якщо ваш партнер буде знати, що ви його уважно слухаєте, він зможе краще спілкуватися з вами.

5. Проводьте час разом.

Ви можете разом готувати, грати в якусь гру вдома або сходити на якийсь захід. Час, проведений разом, – це ваша можливість зробити відносини міцнішими, пізнати кохану людину ще краще.

Ви можете розпитати про те, як пройшов його / її день і розповісти, як пройшов ваш. Ви можете ділитися один з одним своїми цілями і говорити про спільні цілі. Ви можете говорити про те, що нового ви дізналися за день.

Час, проведений разом, це час для цікавих розмов і сміху. Ви можете просто насолоджуватися щастям, яке відчуваєте в компанії один одного. Кожен день робіть що-небудь разом. Нехай навіть це буде спільне прийняття душу.

Ми з дружиною щодня проводимо час разом. Це час настає після того, як ми укладаємо дітей спати. Ми вважаємо, що це допомагає зміцнити наш взаємозв’язок.

Ці «зустрічі» занесені в розклад кожного з нас, на них встановлено нагадування. Ми стали ближчими один до одного. Кожен з нас з нетерпінням чекає вечора, коли ми зможемо провести час разом.

Виберіть той проміжок дня, в який зможете провести якийсь час з партнером. Пообіцяйте собі, що це стане вашою звичкою.

6. Надихайте досягати її / його цілей.

У кожного з нас є мрії. У мене є. Упевнений, у вас вони теж є. У вашого партнера теж є великі мрії.

Як би добре ми все не розпланували і як би сильно не старалися, бувають дні, коли ми майже готові здатися. У такі моменти здається, що подолати перешкоди і вирішити проблеми просто неможливо.

Кожен день витрачайте час на те, щоб сказати вашому партнерові слова, які надихнуть його / її продовжувати йти до цілей. Ви пара. Ви повинні допомагати один одному.

7. Говоріть: «Я тебе люблю».

Говоріть про це особисто партнеру. Пишіть в повідомленнях, які відправляєте в чаті в соціальній мережі. Говоріть про вашу духовну любов вранці. Нехай це стане першим, що ви робите відразу після того, як прокидаєтеся. Залиште записочку з написом «Я тебе люблю» біля комп’ютера або мобільного телефону …

Як бачите, кожен з нас може щодня робити всі ці речі для коханої людини. Виберіть 3, які вам найбільше сподобалися, і починайте їх робити вже сьогодні.

Які приємні слова ви говорите своєму партнеру?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector