Ефективні обряди на гроші для кожного знака Зодіаку

Гороскоп пропонує ефективні грошові обряди для кожного знака Зодіаку. 

Фінансова удача безпосередньо залежить від сузір’я, під яким народилася людина. Щоб залучити в життя благополуччя, для кожного знака Зодіаку існують ефективні обряди на гроші. І за допомогою спеціальних змов грошова удача займе міцне місце в житті представника зодіакального сузір’я.

Овен

Представники не можуть збирати гроші і застосовувати їх за призначенням. Їм потрібно витрачати свої заощадження відразу, як тільки вони з’явилися в руках. І, щоб зупинити безладний грошовий потік, потрібно розпалити багаття і кинути в нього монетку жовтого кольору з такими словами: «Вогонь монетку гризе, в мою кишеню фінанси покладає, іскра пожирає, гроші привертає». Потрібно дочекатися, коли багаття загасне, знайти в ньому монетку і носити її в кишені завжди з собою як талісман для залучення грошей.

Телець

До представників завжди тягнуться гроші, але вони постійно втрачають можливість їх вигідно пустити в прибуток. Для примноження свого капіталу потрібен спеціальний обряд. Його краще проводити у вечірній час. Потрібно взяти парну кількість будь-яких монет, покласти їх в прозору ємність і щільно закрити кришкою. Тепер читайте слова: «Місяць зростає, до мене грошей наганяє. А коли Повний місяць трапиться, невдача зі мною не стане водитися». Ємність потрібно заховати якомога далі від людських очей, і кожен місяць в неї класти по монеті для приросту заощаджень.

Близнюки

Невгамовна енергія знаків часто стає перешкодою для залучення фінансової стабільності. І дуже часто представники кидають свої справи на півдорозі, так і не доводять їх до кінця. Щоб додалися фінанси в гаманці знака, слід знайти рівне і красиве перо від будь-якого птаха, покласти його на ніч між купюрами. Вранці вимовити слова: «Летіла птиця, перо втрачала. Хто підняв його, щастя знайшов». Пір’я треба принести в будинок і покласти в затишне місце. Воно почне притягати до оселі господаря багатство.

Рак

Ці знаки постійно бояться за свої заощадження, тому їх накопичують, але ніколи не вкладають їх у вигідну справу. Підказати вірний шлях до благополуччя слід за допомогою дієвого обряду. Щоб змінити ставлення до грошей, вкладіть деяку їх частину в банк. І перед тим, як це зробити, скажіть замовні слова: «Гроші не відштовхую, фінанси залучаю. Віддаю мало, отримаю багато». І якщо представник не боятиметься пускати гроші в справу, то енергія почне постійно оновлюватися і приносити новий дохід.

Лев

Їхнє життя завжди пов’язане з фінансовими труднощами. Це говорить про те, що вони не звикли відмовляти собі в розкоші і занадто багато витрачають для красивого життя. Стримати свій апетит на непотрібні витрати допоможе цей обряд. Візьміть в руку будь-яку дорогу річ і скажіть слова: «Гроші витрачаються, по рахунках оплачено. Повернення немає, багатство тане. Гроші не будуть переводитися, поки предмет на мені буде носитися». Гостру річ в якості талісмана краще носити завжди з собою. Так представник зможе уникнути зайвих витрат.

Діва

Представники завжди збирають гроші, боячись їх витрачати, тим самим блокують фінансову енергію. Щоб перервати фінансову невдачу, потрібно провести ритуал. В кишеню свого верхнього одягу покладіть монету жовтого кольору на добу. Перед тим, як будете лягати спати, візьміть монету в руки і скажіть слова: «Монета лежала, нічого не давала. В обіг гроші пущу, фінанси в будинок запущу». І тепер власник монет зможе легко пускати в оборот гроші, і не боятися їх витрачати в разі потреби.

Терези

По своїй натурі ці представники довго не можуть прийняти рішення, тому завжди втрачають можливість у вигідній пропозиції. Викорінити їх недовірливість і сумніви допоможе обряд. У період зростаючого місяця покладіть в черевик правої ноги будь-яку монету. З нею треба ходити цілий день. А коли знімете черевик, то прогоріть слова: «Монета зі мною ходила, удачу в будинок приводила. Гроші в будинок пущу, багатство притягну». Монетку в вигляді талісмана носіть з собою в той час, коли в житті передбачаються витрати або відбудеться угода.

Скорпіон

Для Скорпіонів характерно витрачатися на необдумані покупки, тому гроші від них часто витікають. Щоб перервати грошовий відтік, потрібен спеціальний обряд: «Монета до монетки, фінанси до грошей. Копійка без попиту з хати не піде, до шахрая ніколи не потрапить». І якщо представник задумає вкласти свої гроші в ризикований захід, говоріть ці слова. Вони зможуть уберегти свого власника від непередбачених витрат.

Стрілець

Постійна непосидючість знака не дає можливості їм добре заробляти. Для них в житті важливий рух, тому вони можуть відмовитися від роботи, яка їх прив’яже до одного місця. Щоб зробити свій заробіток стабільним, потрібно знайти на вулиці будь-яку монетку, покласти в кишеню і принести у свій будинок. Увечері підійдіть до вікна, покладіть монетку в долоню і проговоріть слова: «За грошима буду гнатися, достаток в будинок залучати. Скрізь встигну, удачу пригрію. Монеткою приверну, достаток прижену». Талісман у вигляді монетки почне притягати до хати гроші. Повторити ритуал можна не раніше, ніж через 3 місяці.

Козеріг

Якщо знаки будуть перекладати свою відповідальність на плечі інших, то ризикують відчути грошовий застій. Щоб отримати прибуткову роботу або посаду, перед прийняттям рішення потрібно скласти паперову купюру 2 рази і вимовити слова: «По дорогах і шляхах пройду, багатство своє знайду. Скільки стежок потоптаних, стільки грошей зароблених». Цей обряд допоможе власнику набути впевненості у своїх намірах і силі.

Водолій

Економити кошти ці представники не уявляють можливим, тому часто влазять у борги. Розірвати грошову кабалу допоможуть замовні слова. Як тільки знак запланував собі суму для покупок, потрібно сказати такі слова: «Гроші зароблені, сума витрачена, в борг не візьму, фінанси притягну». Ці слова допоможуть представника захистити від непотрібних витрат, а також постараються стримати їх емоції на необдуману покупку.

Риби

Ці знаки здатні витратити багато грошей на близьку людину, але часто ігнорують власні потреби. В результаті цієї дії блокується грошова енергетика, і гроші прослизають повз рук. Для зупинки грошового потоку в бік спаду, потрібно взяти будь-яку монетку, покласти в склянку з чистою водою і залишити їх на ніч на підвіконні. Вранці взяти склянку в руки і сказати слова: «Вода тікає, бідність забирає. Гроші приходять, в гаманець заходять». Витягніть монетку з води, а склянку залиште на підвіконні. І чим швидше зникне вода, тим швидше до представника прибуде фінансова удача.

Як ви вважаєте, такі обряди будуть допомагати вам стати фінансово незалежними?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector