7 речей, які ніколи не слід терпіти у відносинах

Будь-які відносини потребують певних зусиль. Обидві сторони повинні старанно працювати над вдосконаленням стосунків. Важливо вміти чути, розуміти і йти на компроміси. Однак не варто ці благі наміри плутати з надмірною жертовністю. Адже ви ризикуєте залишитися ні з чим, віддаючи людині все. 

Ці 7 речей ніколи не варто терпіти і допускати в стосунках:

1. Не розраховуйте розв’язувати свої проблеми завдяки стосункам. 

По-перше, щасливі та здорові стосунки можливі лише тоді, коли в них вступають дві самодостатні та повноцінні особистості. Саме тому спочатку потрібно розібратися зі своїм внутрішнім світом, щоб мати змогу не лише брати, але й віддавати.  По-друге, не варто ускладнювати життя партнера і перекладати на нього свої труднощі. 

2. Не сприймайте все на свій рахунок.

Не завжди ми говоримо те, що справді хочемо сказати. Адже часто наші слова можуть бути висловлені в пориві емоцій. Тому не варто ображатися на свого партнера, коли він мовив некоректно у вашу сторону. Перша за все, потрібно проаналізувати ситуацію і зрозуміти, що змусило його так поводитися. Такий раціональний підхід допоможе уникнути багатьох сварок. 

3. Не принижуйтеся.

Не потрібно дозволяти партнеру брати над вами верх і самостверджуватися вашим коштом. Знайте собі ціну і майте гідність. 

4. Не зациклюйтеся на стосунках.

Стосунки – це один з аспектів життя, а не центр, навколо якого повинно все крутитися. Не відмовляйтеся від своїх друзів, хобі та часу, проведеного наодинці. Забезпечте свій особистий простір і не втручайтеся в особисте життя партнера. Це допоможе вам не набриднути один одному і зміцнити відносини.

5. Не погоджуйтеся на все підряд.

Звичайно, завжди хочеться догодити своєму партнерові. Однак якщо ви не погоджуєтеся з ним і не поділяєте його думку, то краще скажіть про це прямо. Адже у кожної людини є право на свою точку зору і це цілком нормально.

Дві впевнені в собі людини завжди зможуть порозумітися, обговорити дискусійні питання і дійти до спільного рішення без конфліктів. А погоджуватися на постійне підпорядкування другій половинці неодмінно приведе до токсичних відносин та втрати особистості. 

6. Не завжди варто чекати вибачень.

Відносини неможливі без суперечок та непорозумінь. І не завжди варто чекати вибачень від свого партнера. Інколи вам слід зробити перший крок. Особливо це стосується тих ситуацій, коли провина конфлікту лежить саме на вас.

Для гармонійних стосунків важливою є взаємність, повага і прояв зацікавленості з обох сторін. 

7. Не тримайте важливі речі в таємниці. 

Основою здорових відносин є довіра та чесність. Потрібно бути максимально відкритим зі своїм партнером і завжди щиро розповідати про свої невдачі, хвилювання чи переживання. Тим паче один необдуманий крок може назавжди змінити думку про вас у негативну сторону. 

А що ви не готові терпіти у стосунках?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector