5 причин, чому нас тягне до людей, з якими у нас немає майбутнього

Кохання – це хімія, яка виникає між двома людьми. Часто цей зв’язок не піддається жодним логічним поясненням. Проте такий потяг не завжди буває взаємним. Що робити в такій ситуації? Адже серцю не прикажеш…

Чому ми звертаємо увагу на тих людей, з якими у нас немає спільного майбутнього? 

Як і все, що пов’язане з любов’ю, цю аномалію пояснити важко. Проте з власного досвіду та з розповідей знайомих людей я можу виділити кілька головних причин:

1. Ви вірите, що він знає і розуміє вас.

Часто стосунки буваю драматичними і нездоровими. Між партнерами багато сварок і непорозумінь, але вони продовжують бути разом. Чому? 

Причиною є сліпа віра в те, що друга половинка зможе вас зрозуміти. Здається, що ви обов’язково порозумієтеся і все налагодиться. Проте потяг не є запорукою взаєморозуміння. 

Інколи партнерові потрібно розібратися зі своїм внутрішнім світом і розв’язувати ті проблеми, які криються в його голові. У такому випадку ви можете надати йому дружню підтримку. Натомість якщо це спілкування приносить вам біль та страждання, то відмовтеся від нього.

2. Ви вірите, що допоможете партнеру змінитися.

Це одна із найбільш поширених проблем у багатьох парах.

На жаль, ніхто не зможе вплинути на людину, якщо вона сама не захоче змінитися. У ваших силах або прийняти другу половинку такою, як вона є, або закінчити складні відносини і дозволити людині рухатися власним шляхом самопізнання.

3. Ви думаєте, що самі в усьому винні.

Тоді, коли стосунки досягають критичного піка непорозуміння, деякі люди схильні аналізувати всі негаразди та проблеми. Вони згадують усі сварки, конфлікти й розбіжності. 

Особливо в токсичних відносинах здається, що лише на вас лежить вина у тому, що відбувається. Якийсь час ви можете усіма силами відкидати від себе ці думки, але зрештою вони накриють вас з головою. 

4. Навколишні радять вам боротися за цю людину.

Ніхто не знає, що відбувається між двома людьми. Навіть якщо ви розповідаєте усі деталі своїй подрузі, то вона все одно не може приймати рішення замість вас чи давати об’єктивні поради. Адже кожен повинен орієнтуватися на власні відчуття. І з токсичними стосунками також кожен повинен розбиратися самостійно. 

5. Ви думаєте, що вас тягне до людини, тому що ви його любите.

Люди часто не можуть розрізнити, де любов, де звичка, а де фізичний потяг. Проте це абсолютно різні терміни. Не рідко ми обманюємо самі себе, що маємо почуття до певної людини. Якщо у вас виникають будь-які сумніви, то можете бути впевнені, що це не кохання.

Чи був у вас схожий досвід?

 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector