7 речей, які ви ніколи не повинні говорити партнеру (якщо не хочете розлучитися)

Якщо ви не будете слухати кохану людину, то рано чи пізно знайдеться той, хто її вислухає. Той, кому буде не все одно.

Коли ви тільки починаєте з кимось зустрічатися, ви поводитеся ідеально (або близько до того). Більш ніж готові йти на компроміси, ввічливі ледь не до нудоти.

Але з часом, коли ви зближаєтеся, ви починаєте … розслаблятися. Настільки розслаблятися, що часом говорите один одному те, що насправді зовсім не маєте на увазі.

Те, що ви б нізащо і ніколи не сказали б на початку ваших відносин, але що тепер, коли ви вже давно живете разом, починає мимоволі зриватися з ваших губ.

І хоча вибачення найчастіше допомагають загладити провину і виправити становище, найчастіше пам’ять про подібне все-таки зберігається десь на задвірках свідомості вашого партнера, і з часом може завдати непоправної шкоди вашим відносинам. А це означає, що, якщо ви не хочете з часом розлучитися з коханою людиною, намагайтеся за всяку ціну уникати слів, про які прочитаєте в цій статті. Ось вони:

«А я тобі казав».

Ніколи, ніколи і ні за що не говоріть цю фразу – якщо, звичайно, вам не п’ять років.

Ця фраза – чітка ознака незрілості особистості, і змушує вашого співрозмовника відчувати себе тупим і негідним. Почніть говорити її регулярно коханій людині (навіть якщо у вас є привід це робити), і незабаром одна ваша присутність буде викликати у нього роздратування.

А ось якщо ви будете проявляти більше емпатії (і не будете зловтішатися з приводу помилок партнера), це безперечно допоможе розвитку і зміцненню ваших відносин.

«Тобі не можна робити це».

Слово «не можна» можна іноді використовувати лише батькам щодо маленьких дітей, але не вам щодо вашого романтичного партнера. Не робіть цього – заборони лише дратують.

У будь-яких особистих відносинах бувають ситуації, коли вам дуже хочеться, щоб ваш партнер не робив певні речі.

Наприклад, щоб ваша дружина не витрачала гроші, відкладені на відпустку, на дорогі туфлі. Або щоб ваш чоловік не вкладав гроші на дрібні витрати, на нову відеогру.

У такі моменти вам неймовірно сильно захочеться сказати йому або їй, що їм просто не можна це робити. Проблема в тому, що наші кохані люди – не наші діти, а наші партнери, і коли ми говоримо їм, що їм «не можна» щось робити, це сприймається, як спроба контролю. 

«Ти занадто гостро реагуєш», або «заспокойся».

Якщо ваша друга половинка чимось сильно засмучена, а ви замість того, щоб постаратися зрозуміти, чому саме, і що вам з цього приводу робити, радите «заспокоїтися», швидше за все, це призведе до того, що розлад або роздратування посилиться раз так в десять.

Коли ви говорите щось на кшталт «Ти роздуваєш з мухи слона», цим даєте зрозуміти коханій людині, що не поважаєте її почуття. Ви вважаєте, що те, що для неї зараз найважливіше, це дрібниця, не варта уваги.

Люди відчувають те, що вони відчувають, і з причин, які мають відношення тільки до них самих. Не намагайтеся послабити ці почуття зовнішнім впливом. Замість цього постарайтеся зрозуміти, чому саме були викликані ці почуття, і що ви можете зробити, щоб допомогти з ними впоратися.

Все, що починається зі слів «ти завжди» або «ти ніколи».

Коли ви починаєте кидатися подібними звинуваченнями, це веде куди завгодно, але не в бік продуктивної розмови – це негайно змушує вашого партнера перейти в глуху оборону, а то і в контратаку. Подумайте про те, чи дійсно ви хочете перетворювати спілкування з найближчою у світі людиною в поле бою?

Намагайтеся не зациклюватися на тому, що, як ви вважаєте, є недоліками вашого партнера. Звертайте більше уваги на його сильні сторони, і на те, що вам і йому потрібно від відносин.

«Якби ти дійсно мене любив, ти б …»

Нікого і ніколи не можна примушувати робити те, що він не хоче робити лише для того, щоб довести його любов до вас – тому що це вже буде не любов, а дуже нездорові відносини.

“Та мені все одно…”

Коли вас перестає цікавити, що вам хоче сказати кохана людина, що вона думає, до чого прагне, про що мріє, і більш того, ви починаєте прямо їй про це говорити, це забирає у неї будь-яке бажання ділитися з вами найпотаємнішим.

І рано чи пізно це обов’язково підштовхне їх в обійми до іншої людини. До того хто їх вислухає. Того, кому буде не все одно.

“Та яка різниця”.

Коли партнер вас дратує, і вам вже все одно, що він говорить, з ваших вуст з легкістю може зірватися ця фраза. Ви можете навіть не зрозуміти, наскільки вона груба і зневажлива.

Якщо ви не будете слухати кохану людину, то рано або пізно знайдеться той, хто буде.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector