7 речей, які він ніколи не повинен просити тебе зробити

Відносини вимагають жертв, взаєморозуміння та компромісів. Однак є речі, які ніхто не має права від вас вимагати.

1. Миритися з агресією.

Кожна людина повинна самостійно відповідати за свої вчинки. Якщо ваш партнер підняв на вас руку, а потім намагається переконати, що це ваша вина, тоді біжіть від нього якомога далі.

2. Не підтримувати зв’язок з рідними та друзями.

Це прирівнюється до насильства, але на емоційному рівні. Кожен має право на особистий простір і власні рішення. Лише ми обираємо своє коло спілкування і ніхто не може перешкоджати нашим діям.

3. Недооцінювати себе.

У здорових стосунках партнери підтримують один одного і радіють досягненням своєї половинки. Якщо ви зіткнулися із заздрістю чи критикою, тоді варто задуматися. Це ненормально боятися розповідати про свої успіхи.

4. Звільнитися з роботи і звітувати перед ним про свої витрати.

Бюджет може бути спільним, але це не означає, що хтось може контролювати ваші витрати і вказувати вам, як розпоряджатися грошима. Це питання пара має обговорювати за участі обох сторін, поважаючи один одного.

5. Приймати неприйнятну поведінку його друзів або рідних.

Якщо хтось із близького оточення вашої половинки недолюблює вас, ставиться зверхньо і ображає, то знайте, що ви не зобов’язані терпіти таке ставлення. Ваш партнер може продовжувати спілкуватися з цими людьми, але він не має права змушувати вас з цим миритися і сприймати як належне. 

6. Змінювати своє внутрішнє «Я».

У щирих та нормальних стосунках люди приймають навіть недоліки своїх половинок. Якщо вас намагаються змінити, тоді варто задуматися.

7. Втягувати вас в його відносини з іншими.

Не дозволяйте своєму обранцю маніпулювати вашими почуттями і змушувати обирати між ним та іншими близькими людьми. Якщо у нього не складаються відносини з якоюсь людиною, то це лише їхні проблеми, а не ваші.

Чи траплялися у вашому житті токсичні партнери?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: