Якщо хочете когось любити, то любіть по-справжньому

Якщо у вас є почуття, то розкажіть про це прямо дивлячись людині у вічі.  

Довіртеся своїм емоціям та бажанням. Не задумуйтеся, чи отримаєте ви взаємну відповідь. Не задумуйтеся, як ви будете виглядати. Не задумуйтеся, як будуть розвиватися ваші стосунки.

Любіть так, ніби зараз проходять ваші останні секунди життя. Ніби більше не буде можливості виразити свої почуття. Ніби ваш обранець — це найпрекрасніша людина зі всіх, кого ви коли-небудь зустрічали.

Подаруйте йому усе своє тепло. Насолоджуйтеся його дотиками, сміхом та усмішками. Любіть так, як ніхто ніколи його не любив.

Не бійтеся, що ваші почуття поранять. Не згадуйте минулий гіркий досвід. Не задумуйтеся, що у вас може нічого не вийти. Не переживайте про трагічний кінець і розбите серце. 

Любіть пристрасно. Любіть віддано. Любіть так, як ніколи раніше. Віддайте йому все, що у вас є…серце, душу, сили…

Любіть і проявляйте турботу. Докажіть свою вірність. Покажіть, що на вас можна покластися. Разом мрійте і плануйте майбутнє. 

Зробіть його сенсом свого життя. Навіть коли все навколо втратить своє значення, кохання буде світлом в кінці тунелю. Нехай ваші вчинки, рішення та слова будуть підтверджувати почуття.

Не любіть частково. Любіть повністю. Якщо ви не можете віддатися людині і впустити її у свою душу, то не витрачайте часу на даремні стосунки. Зробіть свій життєвий вибір на користь свого партнера.

Будьте сміливішими. На вас чекають незабутні емоції,  якщо ви покохаєте всім серцем.

Якщо у вас є симпатія до людини, то просто любіть її. Любіть беззастережно, безумовно й  віддано. 

А яким ви уявляєте кохання?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: