7 способів показати коханій людині, наскільки сильні ваші почуття

Любіть не за те, що людина любить вас. Любіть не тому, що вам потрібен хтось поруч. Любіть безумовно. Любіть просто тому, що ви любите.

Якщо і є щось особливе, що ви можете подарувати коханій людині, то це любов, яку вона заслуговує. Йдеться про безумовну любов.

Справжня любов — штука рідкісна. Багато хто говорить про те, що така любов трапляється з ними всього лише один раз (може, двічі) за все їх життя. На жаль, ми схильні власними руками руйнувати справжню любов. Згодом може прокинутися почуття власництва або почнуться очікування від своєї другої половинки чогось натомість.

Випробувати безумовну любов — значить отримати найвищу нагороду від життя. І якщо ви щиро любите когось, любіть всім серцем. Любіть так, як ніби сьогодні останній день вашого життя.

Ось кілька способів показати людині, наскільки сильно ви її любите.

1. Будьте чесні в усьому, що стосується ваших почуттів.

Говоріть людині про те, що ви її любите. Це просто, але багато людей забувають про це, уникають говорити про свої почуття. Можна подумати, ніби вони соромляться того, що відчувають.

Не потрібно змушувати кохану людини гадати, любите ви її чи ні. Якщо ви будете чесні з собою щодо ваших почуттів, вам не буде страшно безпосередньо сказати про це коханій людині.

Пишайтеся тим, що ви відчуваєте. Не всі здатні любити щиро. Безумовна любов взагалі зустрічається рідко.

Неважливо, чому ваша душа тягнеться саме до цієї людини. Любов існує, і цього вже ніщо не змінить. Не потрібно ставити зайвих запитань. Просто будьте чесним з партнером. Можливо, у відповідь ви не почуєте того, що очікували почути. Таке може статися, принаймні, ви будете чесні.

2. Сьогодні і зараз любіть так, ніби це ваш останній день.

Уявіть, ніби завтра ваша кохана людина назавжди їде в інше місто. Уявіть, що сьогодні у вас є останній шанс сказати їй про вашу любов. Не пропустіть цю можливість.

Насолоджуйтесь кожною секундою, проведеною поруч з коханими. Любіть так, як ніби ця людина — краще, що було і є в вашому житті. Дайте їй це відчути.

3. Любіть так, ніби ви ніколи не знайдете нікого кращого.

«З усіх людей на цій планеті, ти вибрав мене. Чому?» Вам коли-небудь ставили таке питання?

Ось вона, справжня любов. Коли кохана людина є для вас єдиною і неповторною. Все, що було до неї, було зовсім не тим. Тільки ця людина (з якоїсь незрозумілої причини) змушує вас відчувати вас щось невимовне. Тільки ваша душа знає, чому це так.

Ви любите її посмішку, дотик, сміх. Вам завжди мало часу, що ви проводите разом. Це абсолютно нормально. Любіть і відкрито висловлюйте свою любов.

4. Любіть так, ніби це ваша перша любов.

Якщо ви щиро когось любите, не дозволяйте минулому впливати на нинішні відносини. Так, в минулому ви могли пройти через справжнісіньке пекло. Зараз це не важливо. Любіть так, ніби любите вперше.

У вас є тільки тут і зараз. Коли ви щиро любите когось, не порівнюєте його з тим, хто був у вашому минулому.

Можливо, ви бачили, як відносини когось із близьких людей розпалися. Можливо, ви самі пережили хворобливе розставання. Це зовсім не означає, що і в цей раз все закінчиться погано.

5. Повністю подаруйте себе коханій людині.

Відкрийтеся людині. Подаруйте їй ваше серце і душу. Справжня любов можлива тільки тоді, коли ви не боїтеся любити.

Якщо ви відкрито говорите про свої почуття, вам немає потреби що-небудь від неї приховувати. Розкажіть їй про свої недоліки і страхи.

Будьте хоробрі. Любіть всім серцем, навіть якщо це означає, що вам (в перспективі) можуть заподіяти біль. Краще випробувати справжню любов і зазнати в ній поразки, ніж зробити все для того, щоб ніколи нічого не відчути.

6. Любіть і висловлюйте свою любов у повсякденному житті.

Справжня любов — не тимчасове явище. Це любов, яка з вами постійно, і в горі, і в радості.

Якщо ви говорите, що любите людину, будьте готові показати їй ваші почуття. Вносьте романтику у ваше життя. Робіть для людини щось, від чого вона буде посміхатися.

Заведіть традицію вечеряти разом в якийсь день тижня в одному з ресторанів. Проводьте якомога більше часу разом. Покажіть, як багато кохана людина для вас означає.

7. Любіть всім серцем і завжди знаходьте час.

Любити щиро — значить не боятися любити всім серцем.

Якщо ви не готові час від часу повністю присвячувати себе коханій людині, не чекайте прекрасних відносин. Всі ми дуже зайняті і все ж … Якщо ваша любов до людини щира, ви завжди знайдете для неї хвилину.

Звичайно ж, у кожного з вас є цілі і пріоритети в житті. Це не повинно перешкодити вам приділяти достатньо часу один одному.

А ви багато часу проводите зі своїми коханими?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: