Що викликає стрес і тривогу у знаків Зодіаку, і як з цим боротися?

Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, що викликає у вас почуття тривоги і як з цим справлятися.

У кожної людини є свої тригери стресу і паніки. Деякі з нас одержимі ідеєю все контролювати, в надії стати суперменом або супервумен, як, наприклад, Тельці і Овни. Деякі ж бояться відчути себе в небезпеці, як чутливі Раки, або бути викритими, як потайливі і замріяні Риби.

Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися, що викликає у вас почуття тривоги і як з цим справлятися.

Овен (21 березня — 19 квітня)

Ви звикли покладатися на свою внутрішню енергію, і тому коли вона закінчується, ви відчуваєте себе незахищеними. Особливо коли ви сумуєте або хворієте, ви починаєте відчувати стрес від того, що не можете впоратися з поставленими завданнями. Ви звикли грати Супермена / супервумен і забули, що вам теж потрібен час, щоб відпочити і трохи побайдикувати. Заведіть собі звичку хоча б раз на тиждень цілий день відпочивати і нічого не робити. Життя буде продовжуватися і без вас.

Телець (20 квітня — 20 травня)

Найбільше ви, як Телець, хочете завжди виглядати компетентними. Саме тому ви завжди намагаєтеся робити все правильно. Якщо у вас з’являється складне завдання, ви боїтеся, що у вас не вистачить часу попрацювати над ним як слід і ви зазнаєте невдачі. Як людина, що виступає за мир, ви відчуваєте справжній стрес, коли раните чиїсь почуття або не можете вирішити суперечку. Покладайтеся на свої інстинкти і повірте, що ваша чесність в підсумку переможе.

Близнюки (21 травня — 20 червня)

Близнюки, ви терпіти не можете дурниці. Коли на дорозі водій перед вами робить якийсь безглуздий маневр, ви відчуваєте сильний стрес. Також вас дратують різні дрібниці, наприклад, неправильно вимовлені або написані слова. Якщо вам доведеться мати справу з упертюхами або тугодумами, ви можете не витримати і втратити контроль над собою, оскільки вам буде здаватися, що ви розмовляєте зі стіною. Вам потрібні хобі, які зможуть заспокоїти ваш гіперактивний мозок, наприклад, йога або заняття керамікою.

Рак (21 червня — 22 липня)

Відчуття небезпеки гарантовано змусить вас відчути стрес. Ви одягаєте на себе маску і намагаєтеся здаватися більш жорсткими, ніж насправді є, щоб навколишні не побачили, як близько до серця ви приймаєте, коли вас критикують, ігнорують або на вас зриваються. Ви звикли приховувати свої почуття. Вкрай важливо вміти дати навколишнім зрозуміти, що вам потрібно, замість того, щоб ховатися під своїм панциром.

Лев (23 липня — 22 серпня)

Будь-яка ситуація, яку ви не контролюєте, і в якій ви не знаєте, як вчинити, стає причиною вашого стресу. Неполадки з комп’ютером можуть привести вас до сказу за лічені секунди. Ви також втрачаєте контроль над своїми емоціями, якщо у вас не виходить знайти яку-небудь потрібну річ. Навіть закоханість може змусити ваші гормони бушувати і як результат — ви перетворюєтеся в невпевнену в собі дитину. Навчіться відпускати і приймати правду. Так ви станете набагато щасливішими.

Діва (23 серпня — 22 вересня)

Діви, ви занадто багато думаєте, що і стає основною причиною вашого стресу. Одна лише думка про те, щоб спробувати щось нове і невідоме, позбавляє вас спокою, але як тільки ви насправді це робите, то відразу заспокоюєтеся. Спробуйте складати різні списки, це повинно вам допомогти. Також ви відчуваєте стрес, коли вашій коханій людині боляче або вона зазнає труднощів. Замість того, щоб намагатися вирішити чужі проблеми, використовуйте свої навички візуалізації і уявіть позитивний результат, а потім повірте, що все у вас буде добре.

Терези (23 вересня — 22 жовтня)

Ви відчуваєте стрес, коли з вами несправедливо чинять. Ви можете годинами зважувати всі за і проти того, щоб дати відсіч, і врешті-решт вам може навіть стати погано. Замість того, щоб мовчати або надто гостро реагувати, постарайтеся спокійно відповісти. Постарайтеся висловитися якомога лаконічніше і утримайтеся від довгих промов і звинувачень. Ви отримаєте кращий результат, якщо інші будуть знати вашу точку зору. Крім усього іншого, безлад і бардак також викликає у вас занепокоєння.

Скорпіон (23 жовтня — 21 листопада)

Інші просто не розуміють, які ви насправді чутливі, Скорпіони, оскільки ви дуже вміло це приховуєте. Гучні крики або шум у цілому можуть стати причиною вашого стресу. Також ви нервуєте і опиняєтеся на межі, коли не можете отримати достатньо особистого простору. Дедлайни — ще одне джерело стресу для вас. Ви не звикли поспішати. Завжди намагайтеся розповісти навколишнім про ваші потреби і межі, щоб знайти компроміс, який влаштовує всіх.

Стрілець (22 листопада — 21 грудня)

Ви любите рух, Стрільці, тому застрягти в заторі — це ваше особисте пекло. Ви не любитель офіційних заходів і бізнес зустрічей, на яких вам потрібно поводитися належним чином. Будь-яка ситуація, яка ставить вас в певні рамки, наприклад, партнер, що давить на вас зобов’язаннями або ж начальник, який потребує відзначати час вашого приходу і відходу, може стати причиною вашого стресу. Постарайтеся проводити більше часу на свіжому повітрі, щоб рідше відчувати себе пов’язаними і обмеженими.

Козеріг (22 грудня — 19 січня)

Ви багато чого від себе вимагаєте, Козероги. Якщо у вас не виходить відповідати своїм власним завищеним очікуванням, ви починаєте тиснути на себе. У вас в голові відразу ж виникає купа думок, «а що якщо» і «якби тільки». Ви накручуєте себе, задаючись питаннями, на які неможливо відповісти і пристрасно бажаєте того, що не можна отримати. Вам потрібно навчитися жити сьогоденням і насолоджуватися кожним моментом, адже тільки так ви зможете відчути радість. Також стежте за тим, щоб у вас завжди був час для відпочинку.

Водолій (20 січня — 18 лютого)

Попри те, що ваш девіз по життю «сам живи і іншим не заважай», ви звикли все робити по-своєму. Ви турбуєтеся, коли нічим не можете виправдати свої вчинки. Також ви терпіти не можете тих, хто намагається зламати вашу волю. Уже перебуваючи на межі, ви відчуваєте ще більше стресу, коли вас обмежують за часом. Вам постійно здається, що ви не встигаєте. Як це не парадоксально, але якщо ви трохи пригальмуєте, то встигнете зробити більше і відчуєте себе спокійніше.

Риби (19 лютого — 20 березня)

Ви дуже скритна людина. Ви відчуваєте стрес, коли вам доводиться виступати на публіці або коли ви опиняєтеся в інших ситуаціях, в яких вам необхідно відкриватися іншим. Ваша проникливість — це ваша сильна сторона. Вас дратують гучна музика і безтактні люди. Ви відчуваєте стрес, коли не знаєте, як захиститися від зазіхань на ваші права. Живіть за принципом «І це пройде». Також намагайтеся проводити достатньо часу на самоті, щоб ви могли розібратися зі своїми емоціями і почати все з чистого аркуша.

А що вас найбільше дратує? Як ви з цим справляєтеся?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: