7 вправ для тренування мозку, щоб завжди бути на позитиві!

Практикуйте ці вправи, щоб залишатися позитивним в будь-яких ситуаціях і життя налагодиться!

Здатний відвернути увагу фактори життя, негативні люди і зовнішні «мозкові атаки» завжди змушують нас докладати зусиль для прийняття ситуації. Але ми можемо навчитися і тренувати мозок, щоб бути позитивно налаштованими у важкі часи.

Ось 7 кроків, щоб мозок почав налаштовуватися на позитив:

ЩОДЕННО

«Подяка – це найпрекрасніша квітка, що виходить із глибин душі». (С) Генрі Уорд Бічер

Прокидаючись щоранку, записуйте як мінімум три речі, за які ви вдячні. Це може бути що завгодно: починаючи з сім’ї і роботи до хорошого нічного відпочинку або ранкового сходу сонця – все, що несе позитивний заряд у вашому житті, заслуговує невеликої подяки, але від вашої душі.

Якщо вам важко щось відразу придумати, усвідомте, що сталося ЩОЙНО, ви можете бути вдячні за… можливість прокинутися сьогодні. Не у всіх така можливість.

ТРИМАЙТЕСЯ ЦЕНТРУ

Не потрапте під знесення негативної енергії, яка намагається поглинути вашу впевненість, позитив і спокій. Знайдіть баланс, наприклад, через йогу, медитацію, глибоке дихання, прогулянку на природі або будь-яку іншу діяльність, яка заспокоїть ваш розум. Заспокійлива енергія, створювана в результаті вправи з центрування, оточує тіло, зміцнюючи дух, що, безсумнівно, допоможе вам залишатися позитивно налаштованим.

«Всередині вас є тиша і святилище, яке прийме вас в будь-який час і дозволить бути самим собою». (С) Герман Гессе

ПРЯМО ЗАРАЗ

Коли розум сфокусований на успіх від завершених запланованих справ, негативна енергія безсила. Ви запитаєте: «А як щодо зовнішніх потрясінь від інших людей або переживань?»

Завжди трапляються несподівані речі, але, залишаючись активним і зосередженим на позитивному завершенні свого дня, за сприяння зосереджених вправ, в кінцевому результаті не піддастеся провокації.

ПРАВИЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ І ЗДОРОВИЙ СОН

Вже сотні років відомо, що розумне споживання їжі, води і сну сильно впливає на наш настрій і психічне здоров’я. Дослідження показало, що тільки дефіцит вітамінів викликає погіршення психічного здоров’я, що може привести до стресу, тривоги, депресії, залежності та інших психологічних розладів.

А коли справа доходить до сну, дані свідчать про те, що недолік сну провокує дратівливість, злість і ворожість. Спіть міцно, а лягайте вчасно кожен день. Маленькі хитрощі мають велике значення: їжте корисні продукти, пийте багато води, і спіть 8 годин.

ДОПОМАГАЙТЕ ІНШИМ

Іноді кращий спосіб залишатися позитивно налаштованим протягом дня – це допомагати іншим. Не бійтеся скрасити поганий день вашого друга або приятеля своїм позитивом, їхня  негативна енергія не захопить вас. Допомагайте сяяти світлу, висвітліть ваш день! Ефект пульсації і множення позитивної енергії в своєму середовищі працює, і ця енергія повернеться до вас в десятикратному розмірі.

ТРЕНІНГ І ВНУТРІШНЯ ЦІЛЮЩА РОБОТА

Іноді для позитивного ефекту зовні ми маємо розкритись і звільнитися від минулого негативного досвіду, який уже глибоко всередині. Вправи такі як медитація, афірмації, йога – відмінний початок. Подорож зсередини здатна вилікувати початкову рану, яка іноді має коріння в дитинстві, погані стосунки або травми.

«Річ у тому, що ви можете змінити своє життя. У вас дійсно є така сила».

Коли в травмовану рану направляється любов і позитивна енергія, емоційна рана виліковується, і страх звільняється. Ця робота допоможе вам не тільки досягти справжнього позитивного мислення, але і спростити рух вперед.

СЛУХАЙТЕ БАЖАННЯ ДУШІ

Одна з найбільш елементарних речей, підвладних вам – робите те, що ви ЛЮБИТЕ! Якщо ваша робота або хобі включає  щось, що відволікає вас від мети або місця, де ви хочете бути в житті, прийшов час змін.

Запишіть три речі, які ви любите робити, а потім три позитивних зміни, які ви хотіли б побачити в світі. Порівняйте це з вашим поточним способом життя і визначте збіги. Дотримуйтесь закликів вашої душі, це один з найбільш важливих аспектів збереження позитиву протягом усього життя – довіряйте собі, стане набагато легше!

Практикуйте ці кроки, щоб залишатися позитивним в будь-яких ситуаціях і життя налагодиться!

А як ви звільняєтесь від зовнішнього негативу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector