7 законів, за якими живе Всесвіт

Інколи доля заводить нас у глухий кут. Тоді ми починаємо просити допомоги у всесвіту, адже більше ніхто не може нам допомогти. Ми чекаємо чуда і гніваємося на увесь світ, якщо воно не відбувається. Але, насправді, всесвіт давно дав нам свої 7 законів, за якими він працює і, завдяки яким ми можемо отримати те, чого бажаємо. 

1. Закон порожнечі. Для того, щоб з’явилося щось потрібне треба викинути непотріб. Не накопичуйте зайвого, інакше у вашому житті не буде місця на нові та свіжі речі. Це стосується як і одягу в шафі, так і нового життєвого досвіду.

2. Закон циркуляції. Ризикуйте стабільністю заради мрії. Дуже часто всесвіт дає нам шанс досягти нашої цілі та бути щасливими, але ми боїмося зробити крок йому на зустріч, тому залишаємося нещасними.

3. Закон уяви. Уявіть те, до чого прагнете. Просто намалюйте собі в уяві або опишіть на листочку те, що може зробити ваш щасливим. Якщо ви побуваєте у своїй мрії хоча б в уяві, то вже не зможете так просто здатися на шляху до неї.

4. Закон творчості. Подаруйте щось цьому світу, щоб він відповів вам взаємністю. Залишіть світові згадку про себе, творіть, вигадуйте, створюйте нове, будьте новатором в тому, що робите.

5. Закон відплати та отримання. Те, що ви відправите у всесвіт, він вам і поверне. Тому будьте щедрими, бо лише щедрим блага повертаються в десятикратному розмірі. 

6. Закон десятини. Всесвіт завжди візьме свою десятину. Це закон подяки та підтримки. Просто пожертвуйте хоча б 10-ою частиною своїх благ, часу, терпіння, мужності, уваги. І вона повернеться вам саме у тому вигляді та в той момент, коли ви найбільше потребуєте допомоги всесвіту.

7. Закон всепрощення. Всі люди помиляються, не ставайте їм суддями. Прощайте людей, щоб у вашому серці не було місця для зла й, щоб ви могли з легкістю відпускати самі собі проступки, в яких покаялися.

А як ви взаємодієте з Всесвітом? Чи дотримуєтесь цих 7-ми правил?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector