7 жіночих рис, які зводять чоловіків з розуму

Людина може забути ваші слова або навіть те, як ви виглядали в цілому. Але є одна річ, яка назавжди залишиться з нею, — це те, як вона відчувала себе поряд з вами …

Коли чоловік закохується по-справжньому, він готовий йти хоч на край Землі, аби бути поруч з коханою.

Що ж змушує чоловіків віддавати перевагу тій чи іншій дівчині? На жаль, більшість жінок просто не розуміють, що мова часто йде про звичайні речі, якими, швидше за все, вони мають і самі, навіть не усвідомлюючи цього.

1. Ваш погляд

Не питайте чому, але більшість чоловіків дійсно тануть, коли приваблива дівчина дивиться на них.

Навіть серйозні наукові дослідження говорять про те, що жінки, які підтримують зоровий контакт з чоловіками в процесі спілкування, володіють набагато вищими шансами на те, що цей чоловік відчує потяг.

Тому не сумнівайтеся в тому, що чоловік почне пом’якшуватися відразу ж, як зрозуміє, що ви з щирим інтересом дивитеся на нього.

2. Ваша справжність

Так, чоловіки закохуються в жінок, які відповідають їх уявленням про красу. Але більшість жінок не розуміють, що їм не потрібно копіювати Барбі, щоб хлопці буквально сходили з розуму.

Правда полягає в тому, що більшість чоловіків закохуються в жінок, яких не можна назвати ідеальними. Вони люблять дівчат з невеликим животиком, розтяжками або, можливо, купою веселих веснянок. І ці невеликі вади вони часто вважають вельми привабливими. Зрештою, хлопцям потрібна реальна дівчина, а не манекен.

3. Глибина вашої особистості і інтелект

Багато хлопців люблять поскаржитися на те, як важко знайти дівчину, з якою можна поспілкуватися на глибокі теми. Жінок, які вдають із себе дурненьких, хоч греблю гати. А ось відокремивши себе від них і кинувши інтелектуальний виклик потенційному обранцеві, ви гарантовано привернете його увагу.

4. Ваша впевненість в собі

Нерідко чоловіки говорять про те, що їх залучають покірні і милі дівчата. Але це зовсім не те, що вони насправді шукають в потенційних обраницях.

Невпевненість не сексуальна. Те, що хлопці насправді хочуть бачити в вас, — це сила і наполегливість, необхідні для того, щоб сказати, що ви не будете миритися з їх лайном.

5. Ваша сексуальність

Сексуальність жінки часто стає тим гачком, на який попадаються чоловіки. Це не означає, що вам необхідно стати більш розкутою, ніж ви хочете бути, або, навпаки, що ви повинні бути черницею.

Річ у тому, що чоловіки завжди фантазують про жінок в сексуальному плані, і кожен з них має свої уподобаннями. Деякі жадають хтивих, божевільну королеву БДСМ. Інші мріють про безневинну скромницю.

Незалежно від того, як жінка підносить свою сексуальність, можна бути впевненим в тому, що все одно хтось зійде від цього образу з розуму.

6. Ваше вміння готувати

Моя мама завжди казала: «Шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок». І знаєте що? Вона права!

Не варто недооцінювати того, наскільки цінними можуть бути навички приготування смачної їжі. Навіть якщо це звучить старомодно, кулінарна майстерність завжди буде вважатися сексуальним для тих, хто мріє про тривалі стосунки.

7. Те, як він відчуває себе поряд з вами

Людина може забути одяг, слова або навіть те, як ви виглядали в цілому. Але є одна річ, яка назавжди залишиться з нею, — це те, як вона відчувала себе поряд з вами. І якщо ці відчуття були прекрасними, то, швидше за все, вона навіть через роки продовжить згадувати про вас.

Ви б додали ще якісь риси до цього списку?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: