1. Я завжди прогиналася перед іншими, але мені це набридло. Я більше не хочу мовчати і терпіти усі образи. Хоча це створило додаткові проблеми та дискомфорт для моїх друзів і коханої людини.
Дехто не захотів приймати мої зміни, хтось більше не відповідав моїм стандартам, а інші опинилися на нижчому щаблі розвитку, ніж я.
2. У нас не так багато часу, щоб постійно повторювати одне й те саме. Я більше не збираюся тримати злість на тих людей, які не поважають мене. Кожен заслуговує на помилку і ще один шанс, але якщо це перетворюється на безперервне коло, тоді варто замислитися. Людина, яка не намагається стати кращою і не шкодує про свої погані вчинки не заслуговує мого часу.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
3. Можна мати різні думки, але погляди на мораль повинні співпадати. Звичайно, що кожен може думати по-своєму і мати власне ставлення до певних речей. Однак не любити розважальні шоу і ненавидіти цілу групу людей – це різні речі. Я не збираюся доводити, чому кожне людське життя – це велика цінність.
4. Спілкування, позбавлене позитивних емоцій – не має сенсу. Проблем в житті й так вистачає, тому для чого створювати собі зайві негаразди і псувати настрій? Якщо у вас з людиною постійно виникають непорозуміння і відсутній контакт, тоді краще припинити ці стосунки і вільно вдихнути свіжий ковток повітря.
5. Я більше не намагаюся бути доброю, щоб уникнути конфліктів. І байдуже, що про мене подумають оточуючі. Я нарешті дозволю собі бути емоційною, стервозою чи занадто різкою. Ніхто не любить чути критику у свою сторону, однак саме завдяки їй ми ростемо і вдосконалюємося.
6. Мені потрібна гармонія зі своїм внутрішнім “Я”. Тому я більше не буду нехтувати власними потребами, бажаннями і почуттями заради інших. Навіщо терпіти приниження та зневажливе ставлення? Навіть якщо ця людина член вашої сім’ї, то все одно варто припинити спілкування.
7. Це нормальний і цілком закономірний процес. Я займаюся власними справами, тому не маю часу на повідомлення, дзвінки чи зустрічі. У мене свої плани та справи, а все решта відходить на задній план.
Чи часто з вашого життя зникають люди? У чому причина припинення спілкування?
Свекруха мене, як невістку, відразу не сприйняла. Затялась, сказала, що навіть на наше весілля не прийде. Слова свого дотримала. В ту суботу, коли ми з чоловіком побрались, вона пішла копати картоплю
Простий розчин від якого ваші квіти будуть гарно цвісти
Програма очищення організму, яка виручить вас за один день
Кращі маски для глибинної підтяжки шкіри обличчя – готуємо у домашніх умовах та тішимось результатам!
– Ти знову перекинув на мій рахунок? – Віра навіть не підняла очей від телефона. – А ти знову зробиш вигляд, що тобі це неприємно? – Павло поклав на стіл ключі від машини.
Жіноча помста – річ цікава. Чому? Ви тільки почитайте, що моя подруга Танька вчудила!
Короткий психологічний тест, який відкриє Вам очі на власну особистість
Замість пояснень Ігор почув, що дружина подає на розлучення! І це після всього, що між ними було
Через свою різкість посварилась зі свахою і невісткою. Та я вважаю, що все зробила правильно
Пропустила весілля дітей, бо заробляла їм на життя. А вони мені ще й як віддячили
Начальник звільнив стару прибиральницю, а вона сказала йому три слова, які повністю змінили його життя
Я сказала свекрусі, що вона може пожити у мене всього декілька днів, а потім нехай сама вирішує свої проблеми. Я її у гості до себе не запрошувала, а тим паче не дозволяла тут жити. А пані Галина подумала, що я просто так жартую і мій чоловік також посміявся
“Олю, ти така класна!” – із захопленням сказала подруга. “Так, я знаю”, – відповіла впевнено
Та хіба так можна – проміняти ювілей рідної матері на вечірку з друзями?Я ще за місяць до свята попередила сина з невісткою. А вони сидять у телефонах, голови не підіймають – тільки кивають у відповідь
Двадцять одна дитина. І у всіх одна мама
Все, що вам потрібно знати про відносини з дівчиною, яка довгий час була самотня
10 українських зимових казок, які варто прочитати дітям
Свекруха вперше вирішила зробити подарунок своїй онучці на її 10-річчя. Вона поштою надіслала пакунок
