8 комедій із 80-х, котрі варто переглянути сьогодні

Поліцейська академія

Новий закон вступає у силу! Більше ніяких обмежень при прийомі нових поліцейських. Мілкі правопорушники, розумні та не дуже — у всіх є шанс. Ну або ж немає шансу втекти від служби. Викладачі академії хочуть позбавитись нових студентів, а деякі студенти й самі хочуть, аби їх вигнали. Однак навряд чи їм вдасться, адже саме їм потрібно буде захищати місто у важку годину.

Флетч

Флетч — майтер перевтілювань! Під час одного зі своїх журналістських розслідувань, де він хотів розкрити наркоторговців, Флетч перевдягається безхатьком. Однак зустрічає він багатія, котрий обіцяє йому 50 тисяч доларів за власне вбивство. Адже багатій смертельно хворий, але якщо його вб’ють, його сім’я отримає хорошу компенсацію.

Назад у майбутнє

Марті Макфлай — звичайний підліток, котрий знайомиться із ексцентричним науковцем, що винайшов машину часу. Разом вони відправляться із зручних 80-х у далекі 50-ті, де Марті зустріне ще зовсім молодих батьків та потрапить у безліч кумедних ситуацій. Трилогія “Назад у Майбутнє” й досі має багато шанувальників, хоча часи, котрі були показані в наступних частинах давно відбулись. Для когось ця картина своєрідний Нострадамус. Якщо дивитись уважно. А для вас?

За бортом

Якось розпещена багатійка випала за борт яхти та втратила пам’ять. Правда з лікарні забирає її не чоловік, а бідний робочий, із котрим вона якось вчинила не дуже гарно. Тож він переконує жінку, що вона його дружина. Тож тепер вона має виховувати “їхніх спільних” чотирьох дітей та виконувати домашню роботу.

Боги, напевне, збожеволіли

Дикі простори Африки. Тут проживає невинне плем’я бушменів, на територію котрого неочікувано потрапляє пляшка “кока-коли”. Плем’я вирішує, що це послання із небес. На фоні зіткнення культур відбуваються справді неочікувано-кумедні речі.

Гольф-Клуб

Гольф — спокійний вид спорту для аристократів. Чи так це? Ось, до прикладу, Карл Спаклер, божевільний наглядач поля для гольфу розпочав третю світову війну проти ховраха терориста! Божевілля, скажете ви? Цей фільм досі вартий вашого перегляду, якщо ви хочете посміятись як слід.

Крокодил Данді

Мисливець на крокодилів у дикій природі як удома! Коли його навідує приваблива журналістка він знайомить її із звичним собі життям. От тільки журналістка вирішила відплатити тою ж монетою та запрошує його у Нью-Йорк… І ось, він вже в зовсім невідомих йому кам’яних джунглях.

Мисливці на привидів

Як виявляється, у Нью-Йорку живуть не лише люди, а й привиди. І захистити мирних мешканців “Великого Яблука” можуть лише “Мисливці на Привидів” – купка науковців пара-психологів, котрі вирішили не лише чинити подвиги, але й добряче заробити, увірвавшись в нову нішу бізнесу, котра з’явилась разом із нечистю.

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector