Найкращі фільми з Леонардо Ді Капріо, що принесли йому славу та міжнародне визнання

Оцініть акторський талант Леонардо Ді Капріо за його найкращими ролями.

Банди Нью-Йорка (Gangs of New York, 2002)

В Нью-Йорку середини ХІХ століття ведуться війни між кримінальними угрупуваннями. Поліція та політики ігнорують злочинність, а підпільні королі правлять нетрями міста. Проблема ще більше загострюється після появи Амстердама — молодого ірландця, що хоче помститися за вбивство свого батька.

Роль Ді Капріо: Амстердам, син ватажка банди ірландців.

Авіатор (The Aviator, 2004)

Фільм розповідає про Говарда Гюза — винахідника та кінорежисера, що був закоханий у авіацію і зробив колосальний внесок у її розвиток. Картина охоплює всі стадії життя фабриканта, розкриває його характер, вади, успіхи та невдачі. Це максимально чесне кіно без голлівудських штампів.

Роль Ді Капріо: Говард Гюз.

Острів проклятих (Shutter Island, 2010)

Едвард Деніелс розслідує зникнення Рейчел Соландо — пацієнтки психіатричної клініки для небезпечних злочинців. Аби знайти втікачку, він прибуває на острів Шаттер, в одну з найпохмуріших лікарень США. Детектив помічає, що за посмішками лікарів ховається жорстокість, а порядки в палатах нагадують концтабір Дахау, який йому довелось звільнити під час Другої світової війни. Місцева атмосфера викликає біль та тривожні спогади у Едварда, однак він не збирається здаватись ні за яких обставин…

Роль Ді Капріо: Едвард Деніелс, маршал США.

Вовк з Уолл-стріт (The Wolf of Wall Street, 2013)

Джордан Белфорт — це біржовий брокер, що здатен продати сміття за ціною золота. Він мріє стати мільйонером і впевнено йде до своєї мети. Але економічна криза руйнує плани юнака. Втім, ненадовго. Втративши законне джерело доходу, Белфорт створює напівлегальну модель бізнесу, що ігнорує принципи моралі, закони США та всі існуючі правила ринку…

Роль Ді Капріо: Джордан Белфорт — брокер, мультимільйонер, один із найвідоміших шахраїв Америки.

Легенда Г’ю Гласса (The Revenant, 2016)

Г’ю Гласс є одним із найкращих мисливців “Нової Англії”. Під час експедиції він вступає в битву з ведмедицею та отримує важкі рани. Його стан постійно погіршується. Коли зникає остання надія на одужання, напарники залишають Г’ю посеред дикої природи та продовжують шлях до дому. Через деякий час напівмертвий мисливець приходить до тями. Його оточує холод, ворожі племена індіанців, дикі звірі та інші небезпеки. Однак Гласс не збирається здаватися. Він готовий подолати будь-які перешкоди, аби вижити та відомстити своїм кривдникам.

Роль Ді Капріо: Г’ю Гласс.

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: