8 країн, де жінок красунями не назвеш

Уявлення про красу людини – річ дуже відносна і суб’єктивна. На колір і смак – товариш не всяк. 

Краса в очах того, хто дивиться, тож хто має чисте серце і гарний зір – обов’язково побачить прекрасне там, де інші не зможуть.

Тим не менш, безглузді стандарти і стереотипи з приводу жіночої вроди давно вже вкоренилися у свідомості багатьох. Існує навіть рейтинг країн, які “славляться” своїми непривабливими мешканками. 

  • 8 місце – Африканські країни (Нігерія, Зімбабве, Ефіопія). За статистичними даними жінки цих регіонів подобаються іншим лише на 22%. Чи пов’язано це з культурними особливостями? Хто знає…

  • 7 місце – Індія. Коефіцієнт прийняття людьми – 16%. Прості індійки особливо не приваблюють поціновувачів жіночої вроди. До речі, 5 разів дівчатам з Індії вдавалося завойовувати титул “Міс світу”. Напевно захоплення зовнішніми рисами цього народу поширюється лише на моделей. 

  • 6 місце – Китай. Лише 15 відсоткам опитуваних людей жінки Китаю видаються вродливими. Схиляємося до думки про те, що справа таки в культурних відмінностях… Бо таку красу важко не розгледіти…

  • 5 місце – Великобританія. Англійок оцінили так само як і жінок Китаю. 15% прийняття. В чому ж причина? За словами користувачів, на основі відповіді яких складався рейтинг, дівчата в Британії не надто гламурні, мало дбають про свій зовнішній вигляд, через що й втрачають чоловічу увагу. 
  • 4 місце – Португалія. Лише 14% користувачів вважають португалок вродливими. Чому так? Невідомо… Залишається тільки здогадуватися, чим ці красуні не догодили чоловікам. 

 

  • 3 місце – Аргентина. 13% прийняття. Подейкують, що такі низькі оцінки привабливості аргентинок пов’язані з тим, що це країна іммігрантів. Мовляв, такий собі “генетичний коктейль” дуже псує загальну картину. 
  • 2 місце – Австралія. Лише 13% жінок вважаються привабливими. Чому? Це загадка. 

  • 1 місце – Німеччина. Лише 12% жінок Німеччини приваблюють чоловіків. Інших, мабуть, відлякує їх високий зріст і жорсткість характеру. 

Але варто пам’ятати про те, що на світі не існує некрасивих людей. Кожна жінка володіє своїм особливим шармом, який обов’язково припаде до душі якомусь чоловікові. Та й з лиця, як то кажуть, воду не пити. Тому не формуйте рейтинги, прислухайтеся до власного серця – воно бачить те, що очі не здатні помітити. 

Чи вірите Ви в існування непривабливих жінок?

Напишіть нам у коментарях на Facebook

Поділіться з друзями

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

SofiaP
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector