8 найгарніших мультиків Pixar з глибоким психологічним змістом

Анімаційні мультфільми Pixar відомі не лише дітям, але й дорослим. Вони славляться своєю якістю картинки, продуманим сюжетом і глибоким змістом. Ми підготували добірку варіантів, після перегляду яких ви будете мати над чим замислитися. 

1. У пошуках Дорі (2016). «Ми всі різні, і нам потрібно поважати особливості інших»

Рибка Дорі страждає через надмірну забудькуватість. Вона загубилася у великому океані і залишилася самотньою. Проте їй так хотілося знайти свою сім’ю. Мораль цього мультфільму полягає в тому, що потрібно приймати оточуючих зі всіма їхніми недоліками. 

2. Хороший динозавр (2015). «Щира дружба – наддержава!»

На перший погляд, здається, що у цьому мультфільмі розповідається лише про пригоди динозавра і маленького хлопчика. Проте його сенс набагато глибший. Він демонструє протистояння цивілізації та природи, в якому остання здобуває перемогу.

3. Головоломка (2015). «Не бійся своїх емоцій»

Райлі – головна героїня мультфільму, яка намагається взяти під контроль свої емоції. Вона вчиться справлятися з гнівом, радістю, страхом та огидою. Стрічка вчить не боятися переживати повний спектр почуттів і правильно ними управляти.

4. Хоробра серцем (2012). «Залиш стереотипи осторонь і будь собою»

Життя шотландської принцеси Меріді сплановане ще до її народження. Матір хотіла, щоб донька відповідала її очікуванням, але душа дівчини прагнула іншого. Її тягнуло до зброї та подвигів, що ніяк не вписувалося у картину світу принцеси. 

5. Вгору (2009). «Ніколи не пізно здійснити свою мрію»

Карл втратив свою кохану дружину. Смуток та самотність не давали йому спокою, тому він вирішив піти на зустріч пригодам, про які вони завжди разом мріяли. Чоловік вже був готовий відправитися в подорож у своєму літаючому будинку, але одна зустріч змінила його плани. Після перегляду починаєш розуміти, що немає жодних вікових рамок чи інших перешкод на шляху до втілення своїх бажань. 

6. ВАЛЛ-І (2008). «Ми несемо відповідальність за нашу планету»

Робот ВАЛЛ-І зможе розчулити кожного глядача. На своєму прикладі він демонструє, як важливо дбати про Землю і навколишній світ. Мультфільм є своєрідним попередженням для людства, яке своїм споживацьким ставленням вбиває планету. 

7. Рататуй (2007). «Йди за своєю мрією, навіть якщо вони говорять, що ти не вартий цього»

Ремі марить кулінарією, але як нею займатися, якщо ти щур? Виявляється, що не існує нічого неможливого. Той, хто справді йде за своєю мрією зможе досягти значних висот, незважаючи на свій вік, статус чи походження. 

8. Тачки (2006) «Не забувай тих, хто завжди вірив в тебе»

Блискавка Маккуїн бере участь у перегонах, але йому не світить жоден успіх без надійної команди. Саме його оточення стало тим каталізатором, який додав сил досягнути фінішу першим. 

А ви любите мультфільми?

Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector