8 порад, як захистити свою енергію, якщо ви – чутливий інтроверт

В сучасному світі інтровертам жити дуже важко. Вони доволі закриті. Їм не хочеться замкнутися від всього світу та думати про глобальніші та глибші речі. Проте їм надзвичайно важко комунікувати з іншими. Інтроверти дуже чутливі та емоційні. Вони бояться відкриватися іншим, тому що агресивне навколишнє середовище може дуже їх ранити. 

То ж як інтроверту захистити свою чутливу енергію?

1. Перестаньте впускати у своє життя негативних людей

Якщо у вашому житті присутні люди, які приносять сам лише негатив та постійно збивають вас з пантелику, вам варто припинити це спілкування. Такі особистості буквально отруюють вашу реальність та закладають в голові негативні установки, які заважають будувати щасливе майбутнє.

2. Якщо сказали «ні» – не відступайте

Спершу, людям буде дуже важко сприймати вашу відмову. Вони намагатимуться маніпулювати вами, переводити все в жарт, або ж продовжувати вмовляти. Якщо ви прийняли рішення відмовитися, то стійте на своєму. Вони повинні розуміти, що ви непохитна особистість, яка не змінює свого рішення під впливом зовнішніх факторів. 

3. Не дозволяйте іншим людям порушувати ваші кордони

Особисті кордони повинні бути в кожної людини. Звичайно, на вашому шляху будуть зустрічатися ті, хто буде намагатися їх порушувати та маніпулювати вами, проте ви не повинні вестись на ці провокації. Відстоюйте свою думку, а якщо людина почне включати режим “жертви” – просто йдіть. Нічого хорошого від цього спілкування ви не отримаєте. Особисті кордони допоможуть вам захиститися від нахабних людей. 

4. Медитуйте, коли відчуваєте, що стає нестерпно

Медитація – це дуже потужна практика, яка допомагає швидко відновити потоки енергії та просто повернутися у стан “тут і зараз”. Коли ви розумієте, що сил терпіти всю цю агресію та несправедливість вже немає, просто виділіть собі декілька хвилин на медитацію.

5. Не бійтеся «ледачих днів»

Час від часу кожному з нас потрібні дні, коли можна просто розслабитися й не робити нічого серйозного. Зробіть собі вихідний, відключіть всі месенджери та соціальні мережі. Просто побудьте наодинці з собою та займіться тим, що дійсно приносить вам задоволення. В тому, щоб не робити нічого важливого теж є плюси, це допомагає відновити заряд енергії.

6. Замініть негативні думки позитивними

Негативні думки притягують негативні наслідки, а це навряд чи схоже на життя вашої мрії. Постарайтеся сфокусуватися на тому хорошому, що вже є у вашому житті. Позитивне мислення – це така ж звичка, як ранкова зарядка. Її просто потрібно виробити й тоді ви помітите наскільки круто змінилося ваше життя. 

7. Пам’ятайте, що бути собою – це нормально

Так, ви можете бути більш закритими, ніж інші, інакше дивитися на світ, але не варто думати, що з вами щось не так. Ви повинні пам’ятати, що потрібно залишатися собою в будь-якому випадку. Ви обов’язково знайдете людей, які зможуть по-справжньому вас зрозуміти. Але для цього, ви повинні знайти своє справжнє єство та перестати прикидатися кимось іншим. 

8. Довіряйте своїй інтуїції – вона ніколи не підведе і завжди каже правду

Свою інтуїцію варто слухати завжди. Вона допомагає нам приймати правильні рішення та будувати стосунки з правильними людьми. Навчіться розпізнавати її сигнали й тоді ваше життя перетвориться на справжню мрію.

Ви з цим погоджуєтеся?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector