8 порад, які працюють безвідмовно: як не потрапити у тенета френдзони?

Френдзона – місце, куди ніхто не хоче потрапити. Там сумно, боляче та незручно.

“Зона дружби” не тільки дуже популярна, але і небезпечна. Потрапити в неї легко, а вибратися складно. Єдино правильне рішення – постаратися уникнути такого непривабливого положення у відносинах.

Суть поняття ” френдзона”. Чому дівчата в неї потрапляють?

Цим гучним і красивим словом сьогодні називають певну “територію” у відносинах молодих людей, на яку “заселяють” своїх шанувальників. Досить широко поширене це явище в соціальних мережах. У друзі зараховуються потенційні шанувальники, які на даному етапі спілкування мають статус фаворитів і не більше того.

Позаяк мова йде про френдзону хлопців, то саме цю ситуацію розглянемо як приклад.

Дівчині подобається  хлопець, але у нього щодо неї закоханості немає. Всупереч цьому, хлопець не повідомляє їй про відсутність почуттів і переміщує в свою френдзону. Думка, яка витає в його голові, має приблизно наступне формулювання: «нехай побуде у мене в друзях, хіба мало що».

У соцмережі це виглядає стандартно. Хлопець відправляє “подрузі” у свята віртуальні подарунки і квіти, “лайкає” фотографії. Його можна розцінювати, як потенційного кавалера. Ось тільки в цьому випадку подальший розвиток подій відсутній. Більш того, він спокійно зустрічається з іншою дівчиною. Подібних “друзів” у нього може бути величезна кількість.

Як не потрапити у френдзону або як вийти з неї?

Ви – впевнена в собі сильна особистість, яка несподівано зрозуміла, що закохалася. Перше, про що ви думаєте — як правильно поводитися з об’єктом симпатії, щоб він не став до вас ставитися тільки як до друга. Насправді ситуація з такою “дружбою” завідомо провальна.

Вихід з френдзони можливий тільки в одному випадку. Якщо ви точно знаєте, що хлопець теж до вас небайдужий, але дуже боязкий і не готовий зробити перший крок назустріч.

Другий варіант – він готовий до відносин, але дещо пізніше, наприклад, коли закінчить навчання, почне заробляти, купить квартиру і так далі.

Якщо цей випадок якраз ваш, тоді або спокійно чекайте свого часу, або починайте діяти і робити кроки в його бік. В інших ситуаціях вихід із “зони дружби” практично неможливий. Тому просто постарайтеся туди не потрапити.

Поради дівчатам, як уникнути френдзони

Позбавити себе від непотрібних хвилювань, переживань і сліз не так вже й складно. Дівчині тільки потрібно усвідомити кілька простих істин і слідувати певним порадам, які працюють безвідмовно.

– Не потрібно його переслідувати. Наскільки б ви не були закохані, забудьте про кілька речей. Хлопцеві слід давати спокій. Це означає, не надзвонювати регулярно, не писати повідомлення, в тому числі і в соціальних мережах, не ставити «лайки» на всі його фотки і висловлювання, не придумувати привід, щоб попросити про допомогу тощо. По суті своїй всі чоловіки мисливці. Жоден мисливець не стане задовольнятися “дичиною”, яка сама готова до нього прийти. Це нецікаво і нудно.

– Почніть займатися собою. Змініть спосіб свого життя, змініть імідж і навіть коло спілкування. Урізноманітніть свої захоплення і заняття, станьте різною і цікавою перш за все собі. Полюбіть себе, підвищіть самооцінку. Чим більше у вас впевненості в собі, тим менше ризику опинитися в чиїйсь френдзоні.

– На підсвідомому рівні чоловіки відчувають жінку, яка чогось або когось «шукає». У погляді такої дівчини читається “я готова до зустрічей”, і вона обов’язково виявиться саме в тій зоні, про яку ми говоримо. Можливо, зустріч все-таки відбудеться, але на одну ніч, а потім знову горезвісна френдзона.

– Не потрібно його звинувачувати у всіх мислимих і немислимих гріхах. Чоловік чинить так, як йому комфортно і зручно. Що стосується вас, то ви дозволяєте людині так до себе ставитися і відправляти себе в «режим очікування». Майте гордість і ставтеся до себе з повагою.

– Позиція “свій пацан” в цій конкретній ситуації не найвигідніша. Якщо вірити статистиці, то саме такі дівчата з цієї категорії подруг ніколи не переміщаються в іншу. За звичкою хлопець бачить в дівчині виключно друга, хоч і в жіночої статі

– Не можна дозволяти ображати себе. Найстрашніше, що вас чекає — глузування і приниження з боку того, в кого ви закохані. Зазвичай це відбувається після того, як об’єкт зітхань зрозумів, як ви до нього ставитеся. Якщо щось подібне спостерігається, терміново зав’язуйте, як би не було важко. Згадайте, що ви особистість, до того ж сильна. Ображати вас нікому не дозволено.

– Важливо з’ясувати відразу всі моменти і отримати відповіді на питання. Як вже було сказано, дуже рідко подібні відносини з боку молодої людини переростають в любов. Якщо спочатку ніжні почуття відсутні, то навряд чи вони з’являться через пів року – рік – два. Немає “іскри” і “хімії”? Не чекайте, що лід розтане. Адже між вами цегляна стіна. Нерозумно в цьому випадку сподіватися на позитивний результат подій.

Взагалі, насамперед потрібно думати про себе. Ставити на перше місце. Це обов’язково допоможе знайти людину, яка взаємно закохана у вас. Не зациклюйтесь на тому, хто бачить у вас лише друга. Будьте коханою і кохайте!

А ви потрапляли колись у френдзону?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector