6 причин, чому самотність краща, ніж життя з людиною, якій на тебе плювати

Самотність – це не той життєвий період, якого варто боятися чи уникати. Як багато людей продовжують залишатися в токсичних відносинах через страх залишитися наодинці з собою? Хіба це вартує того, щоб терпіти біль і страждання? Адже період свободи можна використати з користю для власного розвитку, пізнання й становлення. 

Не витрачайте свого часу й енергії на приречені й нездорові стосунки. Наважтеся зробити крок в сторону самотності, яка згодом принесе вам багато корисного. Якщо ви досі вагаєтеся, тоді ось ще 8 причин, чому бути одним краще, ніж з неправильним партнером поруч:

1. Страшно бути не одною, а з тим, з ким не можеш бути собою.

Інколи партнери шукають один в одному суцільні недоліки. Я боюся бути з людиною, яка не зможе сприймати мене такою, як я є. Мені не хочеться чути постійні докори і критику. У нормальних відносинах партнери повинні поважати кордони один одного і не намагатися докорінно змінити свою другу половинку. 

2. Страшно бути не одною, а проводити час в поганій компанії. 

Якщо людина в гармонії з собою і зі своїм внутрішнім світом, то їй буде комфортно проводити час в кінотеатрі, на прогулянці чи в ресторані без додаткової компанії. 

3. Страшно бути не одною, а прокидатися поруч з незнайомцем.

Задумайтеся, як ви будете почуватися, коли одного ранку прокинетеся, а поруч буде незнайома вам людина? Раніше вона була доброю, турботливою, люблячою, а зараз стала егоїстичною, жорстокою і злою. Це зовсім не той партнер, до якого колись з’явилися почуття. 

Набагато краще прокидатися одною, ніж з людиною, яка більше не готова віддавати свою любов. 

4. Страшно бути не одною, а бути не з тією людиною.

Невдачі й помилки – це невіддільна частина розвитку й росту будь-якої особистості. Це неоціненний досвід і життєві уроки, які формують наш світогляд, змінюють погляди, цінності й переконання. 

Однак потрібно боятися неправильного вибору партнера. Уникайте людей, які не готові віддавати вам свою любов, відповідати за власні слова і приділяти увагу. 

5. Страшно не займатися коханням, а кохатися, не відчуваючи себе коханою.

Фізичного контакту недостатньо, щоб відчувати щастя і смак життя. У стосунках завжди повинна бути емоційна складова, без якої неможливе єднання душ. Я не боюся самотності, адже набагато гірше бути з партнером, який бачить в тобі привабливу обгортку, а не окрему цілісну особистість. 

6. Страшно не підтримувати розмову, а розмовляти з людиною, яка не розуміє тебе.

Навіщо мені витрачати час на безглузді розмови чи незручне мовчання? Якщо у людей немає спільних тем для дискусій, тоді їм краще розійтися своїми шляхами і знайти однодумців. Адже у стосунках має бути обмін інформацією й думками. Людям важливо підтримувати цікаву комунікацію, яка викликатиме інтерес, надихатиме і мотивуватиме.

А як ви ставитеся до самотності?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам:

Adblock
detector