Самотність – це не той життєвий період, якого варто боятися чи уникати. Як багато людей продовжують залишатися в токсичних відносинах через страх залишитися наодинці з собою? Хіба це вартує того, щоб терпіти біль і страждання? Адже період свободи можна використати з користю для власного розвитку, пізнання й становлення.
Не витрачайте свого часу й енергії на приречені й нездорові стосунки. Наважтеся зробити крок в сторону самотності, яка згодом принесе вам багато корисного. Якщо ви досі вагаєтеся, тоді ось ще 8 причин, чому бути одним краще, ніж з неправильним партнером поруч:
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
1. Страшно бути не одною, а з тим, з ким не можеш бути собою.
Інколи партнери шукають один в одному суцільні недоліки. Я боюся бути з людиною, яка не зможе сприймати мене такою, як я є. Мені не хочеться чути постійні докори і критику. У нормальних відносинах партнери повинні поважати кордони один одного і не намагатися докорінно змінити свою другу половинку.
2. Страшно бути не одною, а проводити час в поганій компанії.
Якщо людина в гармонії з собою і зі своїм внутрішнім світом, то їй буде комфортно проводити час в кінотеатрі, на прогулянці чи в ресторані без додаткової компанії.
3. Страшно бути не одною, а прокидатися поруч з незнайомцем.
Задумайтеся, як ви будете почуватися, коли одного ранку прокинетеся, а поруч буде незнайома вам людина? Раніше вона була доброю, турботливою, люблячою, а зараз стала егоїстичною, жорстокою і злою. Це зовсім не той партнер, до якого колись з’явилися почуття.
Набагато краще прокидатися одною, ніж з людиною, яка більше не готова віддавати свою любов.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
4. Страшно бути не одною, а бути не з тією людиною.
Невдачі й помилки – це невіддільна частина розвитку й росту будь-якої особистості. Це неоціненний досвід і життєві уроки, які формують наш світогляд, змінюють погляди, цінності й переконання.
Однак потрібно боятися неправильного вибору партнера. Уникайте людей, які не готові віддавати вам свою любов, відповідати за власні слова і приділяти увагу.
5. Страшно не займатися коханням, а кохатися, не відчуваючи себе коханою.
Фізичного контакту недостатньо, щоб відчувати щастя і смак життя. У стосунках завжди повинна бути емоційна складова, без якої неможливе єднання душ. Я не боюся самотності, адже набагато гірше бути з партнером, який бачить в тобі привабливу обгортку, а не окрему цілісну особистість.
6. Страшно не підтримувати розмову, а розмовляти з людиною, яка не розуміє тебе.
Навіщо мені витрачати час на безглузді розмови чи незручне мовчання? Якщо у людей немає спільних тем для дискусій, тоді їм краще розійтися своїми шляхами і знайти однодумців. Адже у стосунках має бути обмін інформацією й думками. Людям важливо підтримувати цікаву комунікацію, яка викликатиме інтерес, надихатиме і мотивуватиме.
А як ви ставитеся до самотності?
– Позичати родичам гроші – то собі гірше робити, – казав чоловік. Шкода, що я його тоді не послухала.
Моя донька 6 років зі мною не розмовляє, не цікавиться моїми справами взагалі
Навіть старі бабусині сковорідки заблищать як нові: перевірений засіб
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Питання було піднято ще раз – син і невістка приїхали до нас в гості в міську квартиру з нагоди чергового сімейного свята. Я знову категорично заявила, що їм на нашу дачу дорога закрита
“У снах завжди приходять підказки” — тлумачення снів за днями тижня
Най-най Знак Зодіаку: чим ви кращі за інших?
Розчин з дріжджів: полийте ним свої рослини і ваш урожай збільшиться!
Я довго жила з відчуттям, що ми з чоловіком ніби б’ємося головою об стіну. Працюємо обоє багато, втомлюємося страшенно, а толку ніби й немає. Жили ми вшестеро в одній квартирі: я, чоловік, син, мої батьки і бабуся.
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
Якби не важка хвороба чоловіка, я б ніколи знову не була щасливою…
Що змусило молодого хлопця забрати жити до себе літню сусідку?
До нас приїхала моя мама з села. Тільки ми з нею зайшли в квартиру, як чоловік мені каже – нехай теща їде до своїх родичів. Я зібрала свої речі і поїхала разом з мамою
Відмовилася дати зовиці грошей на лікування дитини, вже накипіло. Вони ще колишній борг не повернули. Думає, що ми ті купюри малюємо чи що?
У Ігорка злипалися очі. На дворі стояла ніч. Тато на кухні ходив туди-сюди. Мами досі не було
Чи вмієте Ви бути поруч зі справжнім чоловіком? Стаття, яка відкриває очі!
Художник-самоучка перетворює металеве сміття в неймовірні скульптури
Чудова притча про заздрість. Прочитайте, у цих словах стільки мудрості!
