Навіть найдобріші люди мають право сказати «досить»

Навчіться виражати свої почуття.

Якщо вам некомфортно, скажіть.

Якщо вам потрібна допомога, попросіть.

Якщо ви не хочете, не вигадуйте казки, просто відповідайте “ні”.

Близька людина не образиться на правду. А якщо хтось маніпулює вашим почуттям провини – це негідні вас егоїсти і поганці.

Навіть в коханні треба опиратися на власний комфорт.

Вам здається, що у стосунках потрібно бути весь час вдвох, шукати компроміси і йти на поступки. Але інколи розв’язання проблеми полягає саме у принциповій позиції одного з партнерів.

Інші не почнуть вас поважати, якщо ви самі не цінуєте себе. Смиренність і терпіння не пов’язане з вірністю. Потрібно вміти відмовляти тим людям, які призводять до негараздів у вашому житті. Навіть глибоке та вірне кохання повинно мати власні рамки. Ми не можемо ставати один цілим, адже в нас різні бажання, думки й прагнення. Дійсно любляча людина повинна прийняти вашу власну думку й розуміти, що ви не можете постійно з усім погоджуватися. 

Слова «Я люблю тебе» зовсім не означають, що «Я готовий зробити все, про що ти попросиш мене, як тільки тобі цього захочеться». В коханні ми турбуємося один про одного, але й даємо свободу вибору. 

Зрозумійте, коли ви говорите “ні”, ви не стаєте гіршою людиною.

Щоб люди не переходили межі, говоріть чітке «ні» та доводьте власну позицію. Якщо ви не хочете робити послугу іншим, цього не потрібно робити. Не дійте проти своєї волі.  Щоб не піддаватися під інший вплив, потрібно мати здоровий егоїзмЗаймайтеся улюбленою справою та витрачайте час на користь для себе. Тоді ви станете самодостатньою особистістю, яка принесе користь суспільству. 

Якщо ви будете з дня в день робити те, чого чекають від вас інші, ви просто не проживете життя так, як цього дійсно хотіли. Часто наша самопожертва не оцінюється й замість вдячності ми лише чуємо докори. Робіть те, що ви хочете, поки у вас є на це сили, настрій і бажання. Не втрачайте можливості, адже завтра їх вже не можна буде повернути.

«Досить» — не означає, що ви припинили когось любити, це просто так ви повідомляєте іншим, що втомилися й хочете відпочити. Ті, хто вами дорожать, зрозуміють це одразу.

А ви можете без проблем виражати свої почуття? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NastjaZ
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector