8 природних чудес України, про існування яких Ви навіть не здогадувалися

Війна внесла корективи в усі сфери нашого життя.

Минуло літо, а ніхто цього навіть не помітив. А як інакше?  В голові кожного українця, незалежно від дати на календарі, досі 24 лютого. 

Впевнені, що небагатьом з нас цього року вдалося відпочити, з’їздити на курорт і вдосталь насолодитися теплими літніми вечорами. 

Але команда “Цікаво про” щиро вірить, що зовсім скоро настане перемога, і в нас знову з’явиться можливість подорожувати Україною, милуватися її красою і насолоджуватися тими дарами, які були, є і будуть нашими, рідними. 

Пропонуємо переглянути добірку надзвичайних місць нашої Батьківщини, які вражають навіть найдосвідченіших туристів. 

І нехай ми поки можемо бачити цю красу лише на світлинах, але наші ЗСУ зроблять усе можливе, щоб невдовзі ми дивилися на все це власними очима. 

  • Водоспад Білі камені — розташований на Дніпровщині. Висота потоку становить 12 метрів. 

  • Бакота — це дивовижне озеро знаходиться на Хмельниччині. Його дуже часто ще називають “українською Атлантидою”. Насправді на місці цієї розкішної водойми колись було село. 

  • Завжди мріяли прокататися на гондолі, а грошей на Венецію не вистачає? Ласкаво просимо до невеликого містечка Вилкове, що на півдні Одещини. Стара частина селища розташована просто над Дунаєм.

  • Єдиний діючий вулкан України — знаходиться в селі Старуня, що на Прикарпатті. Його живлять ґрунтові води добре насичені киснем. 

  • Острів Робінзона Крузо по-українськи. Джарилгач вважається найбільшим безлюдним островом всієї Європи. Герой роману Даніеля Дефо тут би точно не пропав. Земля оточена кришталевими джерелами, в яких водиться багато риби. 

  • Хочете побачити мавку на власні очі? Тоді вирушайте до озера Берестуватого, що на Кіровоградщині. Це одне з найбільш загадкових і містичних місць усієї Центральної України. А все через сфагнові мохи, хвощі і папороті, які хоч і зовсім не характерні для цієї місцевості, але благополучно там ростуть. 

  • Медобори — унікальний природний об’єкт, частина якого знаходиться на території Тернопільської та Хмельницької областей. Цей гірський кряж єдиний у світі, бо утворений з коралових поліпів, а не внаслідок руху тектонічних плит. Красномовну назву він отримав через медові рослини, які обплітають Товтри. 

  • Рожеве диво природи — Кояське озеро. Солений лиман набуває містичного кольору за рахунок одноклітинних водоростей, які виділяють відповідний пігмент. У 2013 році авторитетне видання описало це місце, як одне з найкрасивіших в усьому світі. 

В якому місці Ви б хотіли відсвяткувати перемогу?

Напишіть нам у коментарях на Facebook 

Поділіться з друзями

SofiaP
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector