8 рослин, що допоможуть позбавити дім від негативної енергетики

Кожному коли-небудь було некомфортно у власній оселі. Із різних причин. Можливо, самопочуття погіршувалось через проблеми внутрішні, що є справою звичною. Але дивують ситуації, коли, здавалось би, до повернення додому усе було добре, а, переступивши поріг, починав турбувати біль чи загальна слабкість. Не думали, що проблема може бути не із вашим здоров’ям, а із енергетикою в оселі? Якщо бодай раз у вас виникала така думка – варто діяти негайно. І ніщо краще не допомагає при боротьбі із негативною енергією, як кімнатні рослини.

До вашої уваги – 8 рослин, що здатні раз і назавжди позбавити ваш дім негативної енергетики.

1. Орхідея

Орхідеї властиво не тільки знищувати негатив, але й накопичувати у вашому домі позитивну енергетику. Що не менш важливо – вона сприяє її циркуляції. Тож, більше не виникне такої проблеми, як “погане” і “хороше” місце у домі. А її легкий і невимушений аромат безумовно покращить настрій мешканцям оселі. Вивільнює кисень орхідея вночі. Тому, рекомендується її розміщувати саме у спальній кімнаті.

2. Розмарин

Розмарин як рослина вічнозелена покращує ваш фізичний та психічний стан не залежно від пори року чи періоду дня. Ще одна “заслуга” розмарину – відмінна фільтрація повітря в домі. Він позбавляє кисень від токсинів, а його аромат здатний усувати втому та підвищувати концентрацію. Якщо вас ще й на додачу турбує безсоння – саме час доповнити інтер’єр своєї оселі цією диво-рослиною.

3. Традесканція

Цю рослину називають індикатором енергетичного благополуччя оселі. Адже основна її функція – очищення приміщень від негативної енергії. Як правило, якщо у вашій оселі цієї негативної енергетики надто багато – листя рослинки жовкне і осипається.

4. Спатіфіллум

А от спатіфіллум сприяє гармонії. Як духовній, так і фізичній та розумовій. Буквально за кілька днів після “оселення” цієї рослини у вашій спальні ви відчуватимете небувалий спокій. І, що не менш важливо, спатіфіллум покращує якість сну та бореться із скупченням токсинів у повітрі. Найкраще спатіфіллум розміщувати саме у затінених куточках оселі. До того ж, він полюбляє велику кількість води. Дихайте на повні груди! Ви нарешті це зможете разом із правильно підібраними кімнатними рослинами.

5. Драцена Сандера

У перекладі назва цієї рослини звучить як “бамбук щасливий”. Згідно з вченням про фен-шуй, ця рослина є буквально таки незамінною у кожній оселі. Вона впливає не тільки на енергетику у домі, але й на вашу внутрішню гармонію. Як приємний бонус – підвищення працездатності та хороший настрій. Вона не потребує особливого догляду. Активного поливу теж.

6. Алое вера

Алое корисне не тільки у ролі лікарської рослини чи то косметичної добавки. Воно також сприяє очищенню повітря та енергетики. Втім, її лікарські властивості таки переважають будь-які інші характеристики. Із купівлею алое ви приносите у свій дім справжню “живу аптечку”.

7. Шавлія

Ще одна лікарська рослина у списку тих, що очищають енергетику у домі. Разом з тим, її перевагою є властивість дарувати спокій мешканцям оселі. Втім, не варто забувати, що шавлія – рослина вибаглива. Тож, потребує ретельного догляду “за інструкцією”.

8. Жасмин

Жасмину властивий не тільки приємний аромат. Ця рослинка із надзвичайно красивим цвітом додає оселі романтики. Відтак, стане незамінним атрибутом домівок закоханих пар та сімей, які у побуті так часто забувають про романтичні прояви. Також жасмин можна додавати до зеленого чаю – допомагає при головних болях та хронічній втомі. Перевірено на власному досвіді!

А як ви боретесь із скупченнями негативної енергії в домі?

AnnaM
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector