8 свіжих мультфільмів, які варто переглянути у сімейному колі!

Що може бути кращим, ніж відпочинок у колі рідних? Для ідеального сімейного вечора потрібно підібрати мультфільм, який сподобається доросли та дітям. У цьому вам допоможе наша добірка новинок у світі кіноіндустрії. 

Обережно, кенгуру!

Марк-Уве захоплюється музикою. Він мріє стати відомим та успішним. Втілити свої мрії в реальність чоловікові не виходить, але кардинальні зміни в його життя приносить зустріч із галасливим сусідом-Кенгуру, який ховається він поліції. 

Сімейка бігфутів

Голова сім’ї бігфутів робить все можливе, щоб захистити заповідник на Алясці. Проте його раптове зникнення змусило дружину з сином Адамом організувати пошуки. У цій справі їм на допомогу прийшли тварини. Паралельно вони всі разом беруть участь у захисті природи. 

Таємничий сад

Мері втратила батька, коли їй виповнилося 10 років. Її опікуном став дядько Арчібальд, який жив у похмурому маєтку. Та й сам він був закритою людиною, яка навіювала страх. Гуляючи його володіннями, дівчинка випадково опиняється у чарівному саду, де здійснюються будь-які бажання. 

Їжак Сонік

Їжак синього забарвлення, на ймення Сонік, – дивовижний звір, який славиться своєю супершвидкістю. Раптово він опиняється на Землі, але його мандрівка стає небезпечною. Адже злий винахідник Роботнік вирішив, що за будь-яку ціну повинен знищити свого лютого ворога. 

Поклик предків

Домашній улюбленець Бек і його господарі переїжджають із сонячної Каліфорнії в холодний клімат Аляски. Тепер в собаки нова роль: він став одним із членів поштової упряжки. На героїв чекає багато випробувань і пригод, пов’язаних з природними негодами. 

Дивовижна подорож доктора Дуліттл

Джон Дуліттл фахівець у ветеринарній справі. Однак смерть дружини принесла йому багато страждань, які змусили довгих 7 років провести наодинці з колекцією екзотичних тварин. Проте хвороба молодої королеви перевертає вносить корективи у його будні. Щоб врятувати їй життя, Дуліттлу доведеться відправитися на міфічний острів за ліками…

Тролі. Світовий тур

Ця історія розповідає про боротьбу між двома народами тролів, які захоплювалися різними видами музики. Королева Розочка була шанувальницею попу, а Королева Рокс мріяла знищити усі можливі жанри, окрім року. Чим закінчиться таке протистояння?

Скубі-Ду

Чим займалися Дафна, Фред, Вельма та Шеггі до знайомства? І як цуцик Скубі справився з самотністю та знайшов друзів? У цій стрічці ви зможете дізнатися про минуле учасників “Корпорації “Таємниця”. 

А ви любите дивитися мультфільми?

Vasylyna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector