8 видів поведінки, які змушують вас випадково зачепити почуття вашої дружини

Для всіх чоловіків дружина – найважливіша людина в житті. Попри це, ви можете заподіяти їй біль, навіть не підозрюючи цього. Як окремі люди, ми ніколи не можемо спілкуватися ідеально. Ми неправильно розуміємо один одного, не слухаємо про те, що ми заподіяли один одному біль.

Найгірше те, що ці збої в спілкуванні переростають в образливі почуття і починають накопичуватися в подружніх відносинах – найбільш священних з людських зв’язків. Почуття руйнуються, напруга посилюється, і через кілька років відносини можуть припинитися.

На щастя для нас, комунікація та тактовність – це навички, які допоможуть покращити ваші відносини у всіх сферах життя.

Ось 8 видів поведінки, які змушують вас випадково зачепити почуття вашої дружини.

Мікрокерування

Ви йдете за своєю дружиною, коли вона змінює масло, і кілька разів перевіряєте її роботу? Коли вона складає одяг, ви переробляєте все самостійно, тому що вам здається, що вона робить це не правильно? Ви підриваєте її зусилля, заново робите те, що вона вже зробила, і просто не довіряєте їй належним чином при виконанні повсякденних завдань?

Ви робите їй боляче. Багато чоловіків просто думають, що допомагають, вони відчувають, що вміють робити щось краще, і тому вони роблять це заново. Але чого вони не розуміють, так це того, що це говорить про недовіру. Така поведінка говорить дружинам: «Ви недостатньо розумні, не здатні, або сильні».

Це боляче. Тому замість того, щоб йти за своєю дружиною і лагодити речі, довірся їй у виконанні деяких обов’язків. Якщо є реальна проблема безпеки, вирішуйте її, але в іншому випадку, поговоріть з дружиною. Вона любить вас – вона буде піклуватися про ваші почуття.

Покажіть своїй дружині, що довіряєте їй, і ви усунете цю потенційно шкідливу поведінку.

Безтактні жарти

Жарти призначені для того, щоб змусити нас сміятися. Але іноді вони теж завдають нам біль. Певний такт – це просто чутливість у стосунках з іншими, що стосуються складних питань. І це важливо для здоров’я будь-яких відносин, особливо для тих, які повинні бути найбезпечнішими – ваш шлюб.

Безпека – ключове слово тут. Одним зі значних способів, якими чоловіки схильні випадково образити почуття своїх дружин, – це випадкові жарти, які полюють за слабкостями дружини, особливо чоловіки можуть бути схильні до нетактовних жартів. Це створює ворожу атмосферу, яка може бути емоційно небезпечною.

Якщо ваша дружина, скажімо, чутлива до її росту або ваги, не жартуйте про це. Краще переконайте її в тому, наскільки вона прекрасна. Якщо вона емоційно мінлива або невиразна, не робіть ці речі предметом ваших жартів.

Тримайте жарти далі від особистих якостей, і у вас будуть більш щасливі і здорові відносини з вашою дружиною.

Лінь

На противагу мікрокеруванню, лінь також може завдати шкоди вашій дружині. Можливо, ви не вважаєте, що ваше занурення після роботи в диван і телевізор може бути шкідливим для кого-небудь, але якщо ви відмовляєтеся допомагати дружині в повсякденних справах, її почуття обов’язково постраждають.

Багато чоловіків виховані у вірі в те, що вони ходять на роботу, а жінки займаються домашніми справами, але ця модель більше не працює в суспільстві, де жінки часто працюють стільки ж годин, скільки і чоловіки. У цьому шлюбі домашні справи повинні бути розділені.

Нездатність розділити обов’язки по дому може змусити вашу дружину відчути, що її використовують як прислугу. Не дозволяйте любові свого життя відчувати себе вашої служницею!

Залучіть свою дружину в розмову про те, що потрібно зробити по дому і у дворі. Справедливо розділіть обов’язки. Це не тільки допоможе вам справедливо розділити робоче навантаження, але і ваша дружина відчує себе залученою, коли ви знайдете час поговорити з нею про це.

Так що не забудьте взяти швабру, перш ніж лягти на диван. Ваша дружина буде відчувати себе більш цінною.

Ви не ділитеся почуттями

Вона хоче поговорити. Ви хочете дивитися телевізор. Вона хоче розповісти про свій день. Ви хочете заглибитися в своє хобі. Вона турбується про щось. Ви блаженно відсторонені і хочете залишатися такими.

Звучить знайомо? А так бути не повинно, тому що це ранить почуття вашої дружини. Чоловіки, будьте готові навчитися ділитися своїми почуттями. Вам не потрібно мовчати тільки тому, що ви чоловік – ви будете набагато щасливішим, якщо дійсно відкриєтеся. Ваша дружина хоче пізнати вас, по-справжньому побачити вас таким, яким ви є, поділитися своїми мріями, надіями і турботами. Вона хоче бути людиною, до якої ви можете прийти з будь-якою проблемою.

Для цього і потрібен шлюб! Ви можете відкритися своїй дружині так, як нікому іншому – це дар, яким багато чоловіків не можуть скористатися. Поговоріть зі своєю дружиною про те, що відбувається у вашому житті. Знайдіть свободу ділитися тим, що у вас всередині.

Ваша дружина буде набагато щасливішою.

Ви залишаєте її на самоті

Ви проводите довгий день на роботі, не виходячи звідти до заходу сонця. Втомлені, ви проводите наступні кілька годин з друзями, випиваючи кілька бокалів пива, ведучи світську бесіду. Нарешті, ви повертаєтеся додому перед сном і падаєте в ліжко поруч зі своєю дружиною, яка вже спить.

У той день ви не бачили, як ваша дружина поверталася додому з роботи. Деякий час вона займається своїм улюбленим хобі, знову ж таки, одна. Нарешті, вона лягає в ліжко, думає про тебе, сумує за тобою і засинає, одна.

Це зворушує якісь струни в вашому серці? Це реальність для багатьох жінок.

Чоловіки, не обманюйте почуття своїх дружин через нехтування. Ви можете думати, що «робите свою справу» без шкоди, але пам’ятайте – ви одружені. Ви любите компанію один одного. Ви дорожите часом один одного. Вона любить вас.

Вам не потрібно проводити кожен момент разом, але пам’ятайте, як часто ваша дружина може бути одна.

Ви намагаєтеся її змінити

Ваша дружина не в тій політичній партії? Не та релігія? Вона занадто балакуча, занадто пристрасна або занадто захоплена своєю зовнішністю? Ви щось робите з цим? Якщо так, то ви, ймовірно, ображаєте її почуття.

Є питання, про які варто говорити всередині вашого шлюбу, з добротою і любов’ю, і рушійною силою розмови є бажання поліпшити шлюб. І тут з’являються прості спроби кардинально змінити чоловіка. Не робіть цього. Це боляче.

Це рівнозначно тому, щоб сказати: «Ти не досить добра зараз». Багато людей роблять це без роздумів, тому проаналізуйте, як ви ставитеся до своєї дружини, як ви говорите про її особистості, захоплення і бажання. Ви критично ставитеся до речей, які за своєю природою є «її»?

Якщо це так, постарайтеся відпустити все це і прийміть вашу дружину саме такою, якою вона є, у всій своїй красі. Адже через це ви з нею одружилися.

Інтим

Секс може бути спірним питанням. На перший погляд здається, що в шлюбі чоловіки хочуть цього набагато частіше, ніж жінки. Цей дисбаланс є джерелом нескінченного розчарування для багатьох пар.

Але якщо ми подивимося глибше, ми виявимо, що проблема полягає зовсім в іншому. Багато жінок не хочуть простого сексу від своїх чоловіків. Вони хочуть близькості. І це те, з чого багато чоловіків могли б винести урок, тому що її відсутність є основним джерелом образливих почуттів.

Сексуальність в шлюбі означає більше, ніж просто стрибати в простирадла і концентруватися на власних задоволеннях. Любіть свою дружину. Погляньте на неї. Скажіть їй, що вона красива. Обійміть її. Примусьте її відчувати себе єдиною людиною у вашому світі.

І це тільки початок. Запитайте свою дружину, чого вона дійсно хоче щодо близькості – всі різні. І відкрийтесь своїм власним бажанням – вам не заборонено бажати того ж самого тільки тому, що ви чоловік.

Поверніть близькість в секс, і ваша дружина відчує, що вона щось більше, ніж просто швидке задоволення. Вона буде відчувати себе вашою дружиною і тією, кого ви любите.

Ви забуваєте особливі дні

Ще один важливий спосіб, яким чоловіки часто можуть мимоволі зачепити почуття своїх дружин, – це забути моменти, якими дорожать їх дружини. Ніщо не говорить: «Ти не важлива», як, наприклад, пропуск дня народження або річниці.

Чоловіки, зверніть увагу на такі дні. Навіть згадуючи такі дрібниці, як день вашого першого побачення або день, коли ви вперше привели свою дружину в тематичний парк або на улюблений фільм, – ці речі можуть означати цілий світ, і їх запам’ятовування змусить вашу дружину відчувати себе особливою.

Нема потреби витрачати гроші на щедрі подарунки – досить простого жесту, щось на зразок рукописної листівки або навіть усного підтвердження.

Дуже важливо, щоб ваша дружина знала, наскільки вона особлива для вас, і це відмінний спосіб зробити це. З іншого боку, це також джерело образливих почуттів і розчарування, коли навіть великі ювілеї забуті, або, що ще гірше, про них взагалі не дбають.

Мало роботи, багато любові

Навіть в сильних любовних відносинах можна поводитися по-різному, що може зашкодити вашій дружині. Але, знаючи про ці найбільш поширені форми поведінки, ви можете взяти все під контроль і стати кращим чоловіком, яким тільки можете бути.

Пам’ятайте – ви одружилися з нею через любов. Вона того варта.

Ви згодні з такими твердженнями?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector