Чому я залишилася з чоловіком після його зради

«Те, що не вбиває тебе, робить тебе сильнішим».

Мій чоловік розчарувався в нашому шлюбі. Ну, він точно не здався … Він знайшов когось іншого. Отже, чому я повинна залишитися і боротися за когось, хто завдав мені удар в спину і залишив мене стікати кров’ю? Навіщо мені боротися, щоб врятувати свій шлюб, коли той, кого я любила і кому довіряла, зрадив мою любов?

Я впевнена, що одна з причин з’явилася, коли мені було шість або сім років. Мій учитель попросив нас зробити листівку до Дня батька для наших тат. Я підняла руку і сказала йому, що у мене немає тата (точніше, я ніколи не бачила його). Він запропонував мені зробити листівку для мого дідуся. У мене не було і дідуся. Мої бабуся і дідусь розлучилися, коли моїй мамі було два роки, і я зустрічалася з ним лише один або два рази. Я все одно вирішила зробити листівку, але в той день моє серце було поранено. Будучи ніжною дитиною в оточенні люблячої родини, я пережила глибоку травму + самотність без батька.

Тому, коли я вийшла заміж за свого чоловіка, я вирішила ніколи не давати своїм дітям такий же гіркий досвід мого дитинства. Незалежно від того, що я не хотіла працювати, щоб дати їм щось, я мріяла про одне – мама і тато разом.

Річ у тім, у нас з чоловіком ніколи не було жахливого шлюбу. Насправді, я б сказала, що шлюб був хороший. Він завжди був моїм найкращим другом. Так що його роман був зовсім не тим, чого я очікувала; це засліпило мене в понеділок увечері.

Спочатку я впевнена, що залишилася через страх:

  • залишитися одною;
  • що я не знайду нікого іншого;
  • що знайду кого-небудь іншого, і він зламає те, що від мене залишилося;
  • що мої діти відчують відкидання і відчують такий же біль самотності;
  • виховувати їх наодинці;
  • сорому;
  • невідомого;
  • зруйнованих мрій;
  • всього.

Коли я почала проходити через крижане пекло, у мене було духовне пробудження. Кий Келлі Кларксон сказав:  «Те, що не вбиває тебе, робить тебе сильнішим». Моє серце було пронизане ненавистю до себе. Я не вірила, що я гідна любові або бути коханою. Я ніколи не розуміла, що я досить хороша. Мої страхи змушували мене саботувати моє життя. Коли я відкинула кірки довічних ран, я зіткнулася з любов’ю. Надприродна сила пронеслася крізь мене, шепочучи: «Ви гідні. Ви кохані». Поступово, день за днем ​​мої рани почали гоїтися, і я відчула свободу.

Моя сім’я була відновлена. Мій чоловік повернувся і знову боровся за нас, але те, чого він точно не очікував після повернення –  жінку, яка змінилася. Він побачив дівчину, яка знала, що вона гідна любити і бути коханою. Навіть якби він ніколи не повернувся, навіть якби наш шлюб так і не був відновлений, моя особистість більше не визначалася зовнішніми факторами. Моя особистість виходить зсередини. Спочатку я залишилася і боролася через страх, але в кінці я залишилася і боролася через любов, і це вартувало того, щоб боротися.

Тепер у мене є сила прощати без причини. У мене є сміливість бути вразливою в цьому світі, і у мене є впевненість в любові.

Що б ви зробили на місці цієї жінки? Повернулися б до чоловіка? 

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector