8 відмінностей між справжніми і фальшивими людьми. Якщо помітите №3 – стережіться!

У нашому світі повнісінько людей, які зовні здаються дуже милими, але насправді фальшиві наскрізь. Вони як валіза з подвійним дном.

Чи траплялося зустрічати людину, з якою у вас встановлювався резонанс мало не з першого погляду – настільки милою і приємною вона вам спочатку здалася? Одна її присутність робила вас більш впевненими в собі, викликала цілу гаму світлих почуттів.

Однак незабаром ви почали підозрювати, що тут щось не те. І що за приємною маскою вона приховує зовсім інші наміри. Іншими словами, ви зрозуміли, що насправді ця людина зовсім не така, якою видалася вам спочатку.

На жаль, це відбувається дуже часто. Як одного разу сказав про це великий Вільям Шекспір, «що можна посміхатися, посміхатися, і бути лиходієм». У нашому світі повнісінько людей, які зовні здаються дуже милими, але насправді фальшиві наскрізь. Вони як валіза з подвійним дном.

Такі люди майстерно вміють приховувати від навколишніх справжні негативні прагнення. На те, щоб докопатися до їх істинної особистості, часто йде купа часу, але як тільки ви це зробите, вам захочеться втекти від них якнайдалі.

На щастя, є чіткі ознаки, які дозволяють провести межу між щирими людьми і фальшивками. Ось лише деякі з них:

1. Ця людина дивиться на вас, як на рівну собі, фальшива ж завжди поглядає зверхньо.

Справжня людина завжди буде піклуватися і турбуватися про членів своєї родини і тих, хто їй дуже близький і дорогий. Вона ніколи не буде принижувати родичів і друзів, або виставляти їх в негативному світлі. Ніколи.

З іншого боку, якщо доброта і вірність людини – це лише ширма, така людина часто поливає друзів брудом за їх спиною. Щоб краще виглядати на їхньому тлі, фальшиві люди перебільшують їх помилки і / або недоліки, що говорить про глибинну і вельми сильну невпевненість в собі.

2. Ця людина тихо робить свою справу, фальшива ж пускає пил в очі.

Справжні люди завжди чинять так, як їм хочеться, і якщо вони не шкодять цим іншим, їм все одно, як навколишні сприймуть їх дії.

Фальшиві ж люди гонорові, і якщо роблять щось, то лише з наміром когось вразити.

3. Ця людина говорить все в обличчя, фальшива ж розпускає чутки за вашою спиною.

Справжні люди прямолінійні, і якщо вони щось про вас думають, то говорять вам це в обличчя. Завжди пам’ятайте про те, що якщо хтось любить розповісти вам свіжі плітки про когось, то, швидше за все, він або вона розпускає плітки і про вас.

4. Ця людина скромна, фальшива ж любить хвалитися.

Справжні люди не відчувають гострого бажання довести свою значимість навколишнім, і тому рідко заговорюють першими про себе та свої досягнення.

Фальшиві люди, що показують навколишньому світу штучну сторону своєї особистості, люблять похвалитися своїми досягненнями (причому зовсім не обов’язково реальними).

5. Справжні люди по-справжньому цікавляться тим, чим вони займаються, фальшиві ж готові на все заради визнання.

Справжні люди не мріють досягти слави будь-якою ціною. Їм подобається те, чим вони займаються. І якщо це заняття принесе їм ще й славу – що ж, це приємний бонус.

Фальшиві особистості живуть заради слави і визнання, і готові заради їх досягнення йти по головах.

6. Справжні люди вважають за краще вчинки ніж гучні слова, а фальшиві – навпаки.

Щирі люди вірять в те, що чогось домогтися можна лише наполегливо над цим працюючи, і тому їх справи завжди говорять набагато голосніше  від слів.

З іншого боку, фальшиві люди рідко здатні на справжні зусилля, зате здатні годинами розливатися солов’єм, щоб створити про себе приємне враження.

7. Справжні люди чесні, фальшиві ж брешуть навіть тоді, коли це не потрібно.

Справжні люди не люблять брехню – їх критика, компліменти і думки завжди чесні. Люди ж з фальшивою особистістю заливають справжніми потоками нудотно-солодких лестощів тих, в чию довіру хочуть втертися.

8. Справжні люди нададуть вам підтримку, фальшиві ж кинуть при першій можливості.

Справжні люди завжди надають своїм друзям всю можливу підтримку, якщо ті її потребують.

Фальшиві люди поводяться зовсім інакше. Вони допоможуть вам лише в тому випадку, якщо зможуть з цього мати вигоду, і кинуть вас при першому ж натяку на небезпеку.

Вам доводилося зустрічати в житті фальшивих і нещирих людей?

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector