8 звичок, які рятують шлюб

Пари, які не дотримуються цих звичок, розлучаються!

Кожна пара потребує різноманітності у стосунках. Але, як не дивно, і регулярне виконання одних і тих самих звичок, може уберегти шлюб і зміцнити його. Ось про які звички йде мова:

1. Дотики важливі

Ми говоримо не про вульгарність і надокучливі мацання при людях. Абсолютно достатньо взяти собі у звичку обійняти партнера перед сном, або зранку. Гладити руки, лице, чи плечі – це те, що заборонено іншим людям, тому зближує вас.

2. Тримайтеся за руки, коли гуляєте

Є обставини, за яких триматися за руки, не дуже зручно. В таких випадках можна зробити винятки. Але загалом, намагайтесь триматися один за одного піл час прогулянки. Це маленька романтика, нехай вона супроводжує вам по життю.

3. Лягайте спати разом

У кожної людини свій біологічний графік сну. Та й на роботу люди можуть ходити в різний час. Але сон окремо в різний час – це згубна звичка для ваших стосунків. Намагайтесь уникнути її.

4. Розвивайтесь разом

Кохана людина не може бути лише для інтиму, вона повинна стати ще й найкращим другом, щоб стосунки мали куди рости. Для цього важливо розвивати спільні інтереси, мати схожі цілі, будувати плани разом. Якщо ваш партнер пропонує вам навчитися танцювати Румбу, спробуйте. Це буде весело!

5. Уникайте зайвих суперечок

Дуже хочеться довести свою правоту у сварці, правда? Навіть, якщо ця сварка виникла через не винесене сміття, чи не помитий посуд. Так, люди здатні зруйнувати свою сім’ю через такі дрібниці. Навчіться ставити пріоритети. Якщо ситуація не вартує сліз і образ, то уникніть її.  

6. Шукайте позитив

З часом ви відкриватимете для себе всі ті негативні якості, які партнер вміло приховував від вас в період знайомства. Так, це прикро. Але й він відкриває вас для себе так само. Якщо хочете, щоб на ваших недоліках не акцентували, то й самі навчіться закривати очі на дрібні недоліки свого партнера.

7. Говоріть приємні фрази та компліменти

Кожній людині хочеться чути приємні слова, особливо, якщо вона старається. Не скупіться на повідомлення з текстом: “Мені з тобою пощастило!”, або навіть напишіть якийсь віршик своєму коханому. Це буде так мило і по-рідному приємно. Любов потрібно підживлювати.

8. Телефонуйте один одному протягом дня або відправляйте смс

Не варто нав’язливо відволікати партнера під час роботи, але й не проявляти інтересу зовсім також не можна. Багато пар розходяться саме через те, що у важкий період не відчувають підтримку коханої людини, а лише у вільний час інтерес знову пробуджується.

А чим ви могли б доповнити цей список?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector