89-річні подруги разом переїжджають до одного будинку для людей похилого віку

Що робить справжніх друзів справжніми друзями?

Можливо, це однакове почуття гумору? Або те, як ви підтримуєте один одного у важкі часи? Можливість позичати одне одному гроші й повертати одне одному своєчасно? Ні, навряд чи останнє підходить. 

В житті трапляються різні речі, проте справжні друзі ніби назавжди чіпляються один за одного й разом проходять крізь всі невдачі. Трапляються моменти, коли доводиться розлучитися, проте при зустрічі, вони ніби знімають свої стосунки з паузи та продовжують на тому, на чому зупинилися. 

А ось героїні нашої сьогоднішньої історії нерозлучні з 11 років. 

Кетлін Савілл і Олів Вудворд – чудовий приклад найкращих подруг

Вперше вони зустрілися на шкільному майданчику у 1941 році. Вони завжди разом гралися, дражнили хлопців та говорили про все на світі. З того часу минуло вже 78 років. Зараз подругам по 89 й вони живуть в одному будинку для людей похилого віку, а їх кімнати розташовуються на одному поверсі. 

Кетлін каже, що перевірена часом дружба ніколи не викликала сумнівів

Коли ми вперше зустрілися, то відразу зрозуміли, що будемо дружити завжди. Вона для мене дуже цінна. Якщо Олів покине цей світ першою, то вона точно прийде за мною. Тоді ми будемо дружити у раю. 

Секрет їх міцної дружби полягає в тому, що вони не сприймають сварки занадто серйозно.

За всі 78 років дружба, Кетлін та Олівія ніколи не жили одна від одної на відстані, яку б не можна було подолати за 10 хвилин

Однак, коли Кетлін потрапила до будинку для людей похилого віку Berry Hill Park Berry у Менсфілді, Олівія впала у справжню депресію. Вона хоч і постійно навідувала подругу, проте це вже було геть не те спілкування. Саме тому, через півтора року вона прийняла рішення переїхати до подруги. 

Якщо мені сумно, чи я маю якісь проблеми, я завжди йду до Кетлін й усе закінчується сміхом. 

Жінки розповідають, що часом потрібно наплювати на свою гордість та зробити перший крок, якщо ви дійсно хочете мати міцні дружні стосунки. 

А у вас є така ж хороша подруга?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector