Дівчина пізно повернулася додому й знайшла у своїй сумочці пристрій для відстеження

Технології безумовно можуть спростити життя, проте деякі люди використовують їх далеко не в кращих цілях. Користувачка TikTok вирішила поділитися своєю історією, яка трапилася з нею одразу після вечірки у барі. Очевидно, інший відвідувач бару хотів за нею прослідкувати й чітко знав, який пристрій варто для цього використовувати. 

TikTok набрав понад 200 тисяч вподобань. 

На відео, Шерідан розповідає, що знайшла пристрій після того, як повернулася з дня народження своєї подруги. Дівчина хотіла просто перевірити чи є у сумці якесь сміття й знайшла незвичну річ. Це був спеціальний трекер, який часто вішають до ключів, аби у власника завжди була можливість їх відстежити. Він просто підключається до смартфона по Bluetooth та показують місцеперебування об’єкта. 

Вночі я перевіряю сумку та знаходжу це! Цей пристрій не належить мені. Я взагалі не розумію, як він потрапив до мене в сумочку. Я одразу дістала акумулятор. Хвилюватися не варто, але краще завжди перевіряти свою сумку. 

Цей трекер не належав її знайомим

З самого початку, дівчина подумала, що хтось міг просто помилитися та кинути пристрій не у свою сумочку, проте ніхто з її знайомих не впізнав цю річ.

Одна з підписників Шерідан написала: “Воно показуватиме останнє місце, де трекер був активним. Тому якщо ви дістали акумулятор вдома, вони знатимуть вашу адресу. Проте дівчина заспокоїла користувачів відповіддю: “На щастя я зробила це до приходу додому”.

Ще один страх у скарбничку! Завжди перевіряйте свої сумочки, адже у сучасному світі туди можуть підкинути все що завгодно.

Ви колись чули про такий пристрій?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector