9 доказів того, що ваш чоловік зберігає вам вірність

Кожна жінка має свій ідеал чоловіка. Комусь подобаються блондини, а комусь брюнети. Хтось в захваті від низьких супутників, а хтось звертає увагу лише на високих. Якщо одні дівчата цінують доброту, то інші можуть закохатися в гумор. Однак кожна хоче, щоб її чоловік був вірним.

9 ознак, які свідчать про те, що ваш чоловік не зраджує вам:

1. У вас регулярне та насичене інтимне життя.

Можливо, ви стикалися з чоловіками, які хотіли від вас лише фізичної близькості. Отримавши бажане, вони ставилися до вас з байдужістю й холодом. А під час інтиму намагалася задовольнити лише свої потреби. 

Люблячий чоловік буде поводитися по-іншому. Він завжди проявляє свою ніжність і турботу. Фізичний контакт завжди закінчується теплими обіймами та щирими розмовами.  

2. Ви можете в будь-який момент потрапити в його дім.

По-перше, це означає, що він вам довіряє. По-друге, чоловік нічого від вас не приховує, адже дозволяє навідатися в гості у будь-який момент. 

3. Він завжди знаходить час, щоб подзвонити або написати.

Навіть у найбільш насичений день він знайде хвилинку, щоб запитати, як у вас справи або написати приємне повідомлення. Він ніколи не забуває про вас і постійно підтверджує це своїми вчинками.

4. Ви для нього одна єдина.

Звичайно, що він може бачити навколо себе вродливих дівчат і жартома зазначати про їхню красу. Однак ви бачите у його погляді, що він ніколи серйозно не задумається про іншу. 

5. Він розповідає про вас своїм друзям.

Він бере вас на зустріч зі своїми друзями, публікує спільні фото в соціальних мережах і представляє вас своїм близьким. Він не приховує своїх почуттів і усім відомо про його кохання до вас. 

6. Він готовий на все заради вас.

Йому не важко приготувати вечерю замість вас або прибрати в досі. Для нього набагато важливіше бачити посмішку на вашому обличчі, ніж слідувати принципам і стереотипам.

7. Він цікавиться вами і вашим життям.

Йому цікаво дізнаватися про кожну дрібницю вашого життя. Це стосується не лише банальних тем хобі й улюбленої страви. Його інтереси набагато глибші і він хоче знати про вас все.

8. Він розповідає вам все.

Він не носить з собою телефон і не ставить пароль на планшет. Можливо, ви навіть маєте вільний доступ до його сторінок у соціальних мережах. Звичайно, що це не привід там лазити і влаштовувати перевірки. Адже і так зрозуміло, що він не приховує від вас нічого. 

9. Він цінує вас.

Він завжди робить вибір на вашу користь і ніколи не нехтує вами. Також йому важлива ваша думка у будь-яких важливих питаннях. А усі труднощі та негаразди він не дозволить вам долати наодинці з собою. Він буде вашою підтримкою та опорою.

Чи відповідає цим ознакам ваш обранець?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: