Відпустиш минуле — отримаєш майбутнє

Для того, щоб змінити своє майбутнє потрібно попрацювати над минулим. Варто відпустити колишні думки і переконання, нормалізувавши емоційний стан. Для чого це потрібно?

Ви зараз на дорозі між тим, що було колись і тим, що чекає на вас попереду. Вам здається, що ви не стоїте на місці і рухаєтеся вперед, але це не так. Ви не досягнете кінцевої цілі, бо знаходитеся в сьогоденні. Однак у ваших силах творити своє майбутнє вже сьогодні. 

Незважаючи на те, що нам твердять про силу думки, ми не повинні жити мріями і втрачати сьогоднішні дні.

Не ми йдемо до майбутнього, а воно рухається нам назустріч через енергію і мислення

Люди, які застрягли в минулому, не можуть рухатися вперед. Вони зациклюються на колишніх моментах, прокручують в голові діалоги і думають, як варто було вчинити в тій чи іншій ситуації. Минулі емоції сковують і замість прогресу ведуть то регресу.

Варто в першу чергу зайнятися своїми думками. Відпустіть минулі ситуації, попрацюйте над емоціями. Це вплине на вашу свідомість і змінить переконання. Звичайно, що ці зміни обов’язково відіб’ються на вашому житті. 

Наприклад, якщо одного разу нам довелося пережити зраду, то довіритися іншим людям тепер буде вкрай важко. Ви постійно будете чекати підстави і підозрюватимете кожного у нещирості. Цим самим негативні події будуть притягуватися у ваше життя. Також це провокуватиме хвороби та погане самопочуття. Адже стрес виснажує організм і змушує його  буквально виживати. 

 Як зрозуміти, що ви знаходитеся в режимі виживання?

Про це свідчать негативні емоції. Наприклад, постійний гнів, роздратування і відчуття досади. Звичайно, що час від часу у кожного з нас трапляються неприємні ситуації, тому інколи ці почуття виправдані. Тана регулярній основі вони не можуть бути присутніми в житті людини. 

Навіщо перейматися про те, що станеться в майбутньому? А якщо воно не станеться? Виходить, ваші хвилювання даремні. Тому набагато доцільніше насолоджуватися моментом і жити сьогоднішнім днем.

Якщо ви помітили, що у вас є схожі проблеми, то не закривайте на них очі. Вам під силу все виправити. У цьому може допомогти психолог або особисті заняття над собою і своїм внутрішнім світом. 

А ви вмієте прощатися з минулим?

Content Protection by DMCA.com
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: