9 документальних фільмів-шедеврів, які вражають до глибини душі

Наша планета – це дивовижне місце, сповнене неймовірних речей. Інколи так хочеться дізнаватися нову інформацію, розвиватися і розширювати свій кругозір. Однак таке бажання миттю відбивають нудні наукові книги. Проте у нас є альтернативний варіант, який допоможе поєднати приємне з корисним! Документальний фільм – це особливий різновид кіно, який несе в собі важливу інформацію, повчальні моменти та видовищність. Сьогодні ми підготували добірку найкращих стрічок, які варто переглянути кожному!

ТОП-9 документальних фільмів про планету Земля 

1. Мінісеріал «Наша планета» (2019)

Він складається з кількох серій, які утворюють цикл документальних фільмів. В основі сюжету лежить заклик до турботи за навколишнім середовищем. Окремо розглядається кожна конкретна частина живої природи (ліс, океан, джунглі). Адже все в природі взаємопов’язане між собою і тісно переплітається з існуванням людини. Тому важливо усвідомлено ставитися до життя і своєї діяльності. 

2. Серіал «Невідома планета Земля» (2018)

Завдяки цій стрічці ви зможете зрозуміти, у якому напрямку рухається сучасна наука і як працюють вчені. Ви дізнаєтеся, чому людство досі не виміряло глибини Маріанської западини, як нам вдається досліджувати космос і які ще таємниці ховаються на планеті Земля.

3. «Самсара» (2011)

Це своєрідна подорож навколо світу, яку можна здійснити на своєму дивані. У 25 країнах на 5 континентах ви побачите ті речі, про існування яких раніше навіть не здогадувалися. Дослівно “сансара” перекладається “безперервний потік”, що символізує процеси народження, життя, смерті, переродження…

4. «Життя» (2011)

Земля існує понад 5 мільярдів років і за цей час людство пройшло багато етапів змін. Після цієї стрічки ви дізнаєтеся історію нашої планети і її мешканців, які, як виявляється, мають багато спільного з сучасною людиною. 

5. «Океани» (2009)

На тілі з’являються мурашки, коли розумієш, яким гігантським, неосяжним та загадковим є океан та його підводний світ. Якщо вам хочеться зануритися в місця, які людство досі не змогло підкорити, тоді цей фільм для вас.

6. «Дім. Історія подорожі »(2009)

Люди – гості на планеті Земля. Нахабні гості, які вирішили, що можуть поводитися, ніби у себе вдома. Однак така поведінка шкодить планеті і веде до жахливих наслідків у вигляді екологічних катастроф, воєн тощо. 

7. «Подорож на край Всесвіту» (2008)

Якщо вас цікавило, звідки на небі беруться зірки і як зародилося життя на планеті Земля, тоді цей документальний фільм зможе відповісти на всі ваші запитання. Пориньте по ту сторону атмосфери і дослідіть неосяжний Всесвіт.

8. Мінісеріал «Сторіччя особистості» (2002)

Цей фільм базується на вченнях Фрейда про те, що людиною управляють примітивні сексуальні бажання та агресія. Інколи вони заховані глибоко всередині. Часто їх вдається придушувати, але що буде, якщо люди перестануть контролювати себе? Правителі світу вирішили скористатися дослідженнями Фрейда, щоб підпорядкувати собі натовп. Цікаво, що з цього вийшло…

9. «Барака» (1992)

Ця стрічка продемонструє вам контрасти нашого світу. Ви зможете побувати в різних куточках планети, побачити дику природу, забуту культуру та фантастичні промислові об’єкти. Зйомки стрічки тривали цілих 14 місяців й охопили 24 країни світу. Вражає, чи не так?

Який фільм вас зацікавив найбільше?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector