9 фраз, які говорять жінки з низькою самооцінкою

На жаль, багато жінок схильні стверджувати, що все, що відбувається з ними, це не що інше, як їх заслуга або «кара небесна».

Ні для кого не секрет, що світ, що оточує нас, з кожним новим днем ​​стає все більш прогресивним. Окреме місце у світовій спільноті займає фігура жінки з її бажанням бути в усьому незалежною. Велика частина людей висловлюють сумніви, навколо стрімко набирає обертів рух з питань гендерної нерівності. Подібні віяння в суспільстві роблять цей власний вибір для кожної з жінок ще складнішим. У зв’язку з цим неможливо не відзначити численні випадки жіночого насильства з боку чоловіків.

На жаль, багато жінок схильні стверджувати, що все, що відбувається з ними, це не що інше, як їх заслуга або «кара небесна». Не слід забувати про гідність у власних очах. Постарайтеся сприймати інформацію і все, що відбувається з вами в більш райдужних барвах. Так, серед жінок є і ті, хто старанно і цілеспрямовано отруює життя представникам сильної половини людства. Але, не будемо забувати і про такий тип чоловіків, здатний самостверджуватися і показувати своє домінуюче становище у взаєминах з жінкою. У деяких прекрасних дам формується уявлення про норму подібної поведінки. Але це лише помилка.

Спробуйте проаналізувати свою поведінку: якщо вам характерна низька самооцінка, необхідно попрацювати над собою. Спробуйте прийняти свою власну слабкість, щоб допомогти собі стати сильною і впевненою. Можливо, ви не з тих, хто бореться за свої права і привілеї, але вам судилося стати невід’ємною частиною цієї багатовікової боротьби.

На жаль, факти говорять про те, що високий відсоток жінок просто змушені відчувати свою слабкість. Вчіться любити себе настільки, щоб знайшлися ті сили і потенціал, який виступає головною зброєю в боротьбі за свої права.

1. Він завдає мені образу у хвилини сильного роздратування

Чоловік не має права завдавати болю ні за яких обставин: під час сильних розладів, пригніченості або ж навпаки, алкогольного сп’яніння і нестримних веселощів і радості. Ніхто не має права завдавати вам шкоди, тому саме час зупинитися і припинити терпіти подібне ставлення до себе.

2. Моя поведінка заслуговує подібного ставлення

Жодна жінка не заслуговує такого ставлення, тому настав час покласти цьому край.

3. Можливо, мені слід перестати висловлювати власну думку

Ваша думка є не менш цінною серед людей вашого оточення. Перестаньте прогинатися “під інших», відчуєте власну цінність.

4. Я хочу, щоб в моєму житті було так само

Це цілком нормально, коли у вашому житті присутні люди, які виступають прикладом для наслідування. Цілком нормально переймати або брати на замітку всі кращі досягнення в спробі їх подальшого застосування і раціонального використання. При цьому ви не бажаєте жити тим життям, що дано вам. Спробуйте по максимуму використовувати свої здібності і вміння. Ви цього заслуговуєте.

5. Робіть те, що вважаєте за потрібне

Ніхто не сперечається, що бути щедрим і готовим на все заради іншого – це погано. При цьому не забувайте проявляти нотки егоїзму у своєму характері.

6. Я недостатньо хороша і красива

Жінка завжди має гарний вигляд і прекрасну зовнішність. Не варто слухати репліки тих, хто думає і говорить «зворотне».

7. Просте слово «Так»

Вчіться говорити «Ні» коли того вимагає ситуація. Проявляйте егоїзм і самостійність. Не будьте тим килимком, до якого всі витирають ноги. Прищеплюйте почуття повної впевненості в боротьбі за свої ідеали. Навіть якщо це комусь не подобається.

8. Я не впораюся сама

Повірте у свої сили і в здатність самостійним шляхом вирішувати нагальні питання. Не забувайте про друзів і близьких, за допомогою яких ви завжди можете звернутися.

9. Одвічне питання: «Ти мене любиш?»

Жінкам з низькою самооцінкою властиво шукати почуття любові у інших людей. Подумайте самі: хто зможе полюбити вас, коли ви самі себе не любите. Просто полюбіть себе, і цього буде достатньо!

Ви впізнали себе у деяких з цих фраз?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector