9 ознак, які попереджають, що ви перебуваєте в поганій компанії

Ніколи і нікого не благайте звернути на вас увагу. Знайте собі ціну.

На те, ким ви станете, дуже сильно впливає, з ким ви проводите більше часу. Деякі люди приходять в наше життя випадково. Але рішення завжди залишається за вами.

Ви вирішуєте, хто залишиться у вашому житті, хто піде, і кому ви можете дати другий шанс.

Варто оточувати себе людьми, які сприяють вашому особистісному зростанню і розвитку, і розривати відносини з тими, хто тягне вас на дно.

Ось кілька попереджувальних ознак, що ви перебуваєте не в тій компанії …

1. Людина спілкується з вами тільки тоді, коли це потрібно (або зручно) їй.

Не витрачайте свій час на людей, які спілкуються з вами тільки тоді, коли це вигідно їм. Не варто просити приділяти вам час і увагу. Якщо ви дійсно важливі для людини, вона сама із задоволенням буде з вами зустрічатися.

Намагатися з усіх сил підтримувати відносини з кимось, хто вас зовсім не цінує – це зовсім не прояв відданості. Це прояв надзвичайної дурості.

Ніколи і нікого не благайте звернути на вас увагу. Знайте собі ціну. Якщо це необхідно, розірвіть стосунки з людиною і рухайтеся далі по життю.

2. Людина постійно дорікає вам минулим.

Деяким людям може бути складно змиритися з тим фактом, що ви змінилися і більше не такі, якими були раніше. Деяким може бути важко прийняти той факт, що колись ви зробили помилки, але витягли з них необхідні уроки і продовжили свій шлях.

Таких людей неймовірно дратує, що ви ростете і розвиваєтеся. Саме тому вони в будь-якому випадку будуть нагадувати вам про минуле. Не йдіть у них на поводу. Не звертайте уваги на те, що вам говорять. Продовжуйте свою подорож.

Думати і згадувати про минуле – значить даремно витрачати свої сили. Минуле не можна змінити.

Чіпляючись за нього, ви вже точно не зможете зробити сьогоднішнє життя кращим. У вашому оточенні є люди, які постійно дорікають вам минулим? Якщо так, то перестаньте спілкуватися з ними. Так ви гарантуєте собі краще майбутнє.

3. У відносинах ви відчуваєте себе так, ніби замкнені в клітці.

У здорових відносинах людина завжди відчуває себе вільною, а не замкненою у клітці. Відносини процвітають тільки тоді, коли жодна зі сторін не встановлює ніяких рамок і заборон.

У здорових відносинах людина завжди вільна щоб піти. Ось тільки … Вона вважає за краще залишитися. І приймає це рішення тому, що сама зацікавлена у розвитку та підтримці спілкування.

Якщо ви дійсно хочете бути частиною життя кого-небудь, то нізащо не залишите цю людину і не припините спілкування. Якщо хтось з усіх сил прагне утримати, але ви більше не хочете бути поруч, не сидіть склавши руки.

Не дозволяйте тримати себе в замкнутому просторі. Знайдіть в собі сили знести двері, що ведуть на свободу.

4. Людина постійно ставить під сумнів ваші здібності і мрії.

Ніколи і нікому не дозволяйте говорити вам, на що ви здатні, а на що ні. Не дозволяйте вселяти, про що ви можете мріяти, а про що ні.

Віддаючи людині владу над вашими мріями, ви даєте їй право утримувати вас на місці. Ваші здібності не залежать від того, що думають про них навколишні. Тільки ви вирішуєте, чому вам варто присвятити свій час і сили.

Не звертайте уваги на думки і забобони. Ці люди просто не здатні мислити широко. Думайте про те, яким ви самі бачите життя в майбутньому.

Життя – це подорож, в якій для вас відкриті всі дороги. Те, чого ви досягнете, залежить від ваших старань і того, як і на що ви витрачаєте час і сили.

Не переживайте через те, що думають про вас навколишні. Продовжуйте жити так, як вважаєте правильним.

Люди, які будуть на вас через це злитися – навряд чи хочуть, щоб ви жили істинно своїм життям і за своїми правилами.

5. Людина неодноразово брехала вам.

Любов – це щось живе і активне, а зовсім не пасивне. Це вірно для будь-якого роду відносин. Любов – це не тільки пристрасть і романтичні почуття партнерів один до одного. Любов існує між друзями і членами сім’ї.

Любов проявляється і в тому, як люди поводяться. Якщо хтось із вашого оточення бреше вам, знайте – ця людина не поважає і не цінує ваші відносини.

У вашому оточенні є людина, яка постійно бреше вам? Ви даєте їй ще шанс і продовжуєте вірити? В такому випадку, у вас дуже багато спільного з цією людиною. Ви обидва патологічні брехуни. Ви, як і ця людина, не поважаєте і не цінуєте себе!

До якого висновку можна прийти? Люди, які постійно брешуть і говорять лише те, що ви хочете почути, переслідують виключно власні інтереси. До вас їм немає ніякого діла. Не миріться з таким станом речей.

6. На вас впливає негатив, що виходить від людини.

Люди, що випромінюють негатив, переносять його не тільки на когось одного. Їх негатив стосується всіх, з ким вони спілкуються. Все, що вони говорять або роблять, є відображенням їх власної реальності – їх власних проблем.

Навіть коли така людина ображає вас (або пробує зачепити по-іншому), справа тут зовсім не в вас. Про це дуже важливо пам’ятати. Адже все, що говорять або роблять негативні особистості, дійсно не варто приймати близько до серця.

Ви не можете контролювати, що говорить або робить така людина, але … Ви абсолютно точно можете вирішувати, якою буде ваша реакція на вчинки або слова такої людини.

Ви здатні не дати їх отруйним словам проникнути глибоко в ваше серце. Якщо відчуваєте, що якась негативна особистість в вашому оточенні наполегливо намагається заподіяти біль, обмежте з нею спілкування.

Гарне починає відбуватися у вашому житті тоді, коли ви зводите до мінімуму спілкування з негативними особистостями. Ви їх не ненавидите. Ви просто поважаєте і цінуєте себе.

7. Людина неймовірно заздрісна.

Якщо людина заздрить вам надмірно, це говорить про те, що вона хоче забрати щось, що належить вам.

Заздрість зовсім не говорить про те, що людина вами захоплюється. Вона говорить про те, наскільки сильно вона не любить сама себе.

Якщо це можливо, допоможіть людині зробити її життя кращим. Будьте обережні. Слідкуйте за тим, щоб в процесі вона не поцупила вас за собою на дно.

Дуже часто буває так, що якою б сильною не була ваша любов, як би сильно ви не старалися, ви не можете змінити думку людини про саму себе. Вона може зцілитися виключно власними силами.

8. Людина намагається зародити в вас бажання засуджувати або ненавидіти навколишніх.

Віра, національність, колір волосся і очей – це все ніяк не характеризує людину. Всі стереотипи, які існують в суспільстві, помилкові. Їх придумують лицеміри, які обожнюють засуджувати навколишніх людей.

Якщо ви звикли судити про людину, виходячи з її кольору шкіри і зовнішнього вигляду, то ви зовсім не розбираєтеся в людях. Якщо ви просто приймете той факт, що хтось одягається і живе не так, як ви, то перед вами відкриється можливість познайомитися і зав’язати дружбу з безліччю чудових людей.

Люди, які намагаються зародити в вас бажання ненавидіти або засуджувати навколишніх – це найгірша компанія, якою ви тільки можете оточити себе. Всіма можливими способами уникайте спілкування з такими людьми.

9. Людина приймає вас не за того, ким ви є.

Спілкуйтеся з тими людьми, які приймають вас такими, якими ви є. Як можна більше і частіше спілкуйтеся з тими, хто дійсно знає про вас дуже багато, але все одно любить і поважає вас.

Якщо хтось хоче, щоб ви вдавали з себе того, ким ви не є, не спілкуйтеся з цією людиною. Розірвіть стосунки. Набагато краще зробити це відразу, ніж намагатися бути тим, ким ви не є.

Вам буде легше пережити біль цієї втрати, ніж намагатися знову зібрати свою справжню особистість по шматочках.

Замість цієї людини в ваше життя прийде хтось новий. Це станеться швидше, ніж ви думаєте.

Ira
Content Protection by DMCA.com
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector