9 правил, як зрозуміти чоловіка, щоб не марнувати на нього часу

Ось як потрібно розумітися в чоловіках, щоб з’ясувати, що це за тип, і чи варто з ним створювати стосунки.

Ми всі через це проходили: коли мали великі надії на чоловіка, а потім виявлялося, що він просто використовував нас. На жаль, ми просто були занадто засліплені своїми почуттями і не помічали очевидного. Але всі ми тут зібралися, щоб хоч чогось навчитися і уберегти себе від подібного наступного разу. Тому ось як потрібно розумітися в чоловіках, щоб з’ясувати, що це за тип, і чи варто з ним створювати стосунки.

1. Оцінюйте його справи, а не слова.

Наговорити він може багато всього, але все це лише порожні розмови, поки він не підтверджує їх справами.

2. Довіряйте своїй інтуїції.

Щось вам підказує, що він вас обманює? Велика ймовірність, що ви маєте рацію. Жіноча інтуїція – сильна річ.

3. Зверніть увагу на те, скільки часу він хоче проводити з вами.

Щоб зрозуміти, чи вартий чоловік вашого часу, дізнайтеся, чи вважає він вас вартою його часу. Він часто ініціює зустрічі з вами? Як багато часу він хоче з вами проводити? Він планує ваші побачення заздалегідь?

4. Не приймайте все, що він говорить, за чисту монету.

Не те щоб зовсім не довіряти людям, але коли ви захоплені, коли ви відчуваєте до людини почуття, і у вас все стрімко розвивається, ви можете нетверезо оцінювати ситуацію. Важливо бути трохи скептичними, особливо спочатку і особливо до вашого першого sекsу. Може, він говорить приємні слова тільки для того, щоб забратися до вас у постіль.

5. Стежте за його мовленням.

Які слова він використовує в спілкуванні з вами? Чи не здається все дуже заїждженим і банальним? Може, він здається занадто романтичним або надто багато говорить про sекs? Якщо чоловік не планує з вами нічого серйозного, то він не сильно і стежить за своєю мовою. А щоб підсолодити її, мало не з першого побачення може називати вас «зая», «малюк» і т. д.

6. Поставте запитання про його минуле.

Дізнайтеся його, про його минулі стосунки, спробуйте зрозуміти, на якій стадії він зараз в житті, чи готовий до нових стосунків.

7. Подивіться, що буде, якщо ви не будете спішити з sекsом.

Не секрет, що багато чоловіків удають вигляд, що хочуть більшого, аби залізти до вас під спідницю. Так що почекати з sекsом – це непогана перевірка його намірів.

8. Не беріть близько до серця його компліменти.

На початку стосунків чоловік буде говорити все, щоб сподобатися вам. Звичайно, ви цілком гідні цих слів, ввічливо приймайте їх, але не вірте на 100% в його щирість.

9. Наскільки він все контролює?

Ви відчуваєте, що граєте за його правилами? Ви весь час зустрічаєтеся тільки у нього вдома? Ви завжди підлаштовуєтесь під його графік? Тільки він вирішує, що ви будете робити на побаченні? Значить він не з тих, хто хоче рівних стосунків.

Що б ви додали до цього списку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

NataM
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector