9 прекрасних сімейних фільмів, які замінять дітям мультики

Інколи буває так, що пошуки цікавого кіно займають більше часу, ніж його перегляд. Ми знаємо, як вам цінна кожна вільна хвилина, особливо, якщо вона проведена з вашими дітьми. Саме тому ми вирішили заощадити ваш час на пошуки гарних фільмів, і зібрали їх всіх в одну статтю.

Втеча з Фіоною

Це історія втечі з цирку однієї слонихи Фіони і його найкращої подруги – чотирнадцятирічної доньки циркача Дон. Фіона – це циркова слониха, але вона вже не могла виконувати складні трюки, як раніше. Коли дівчинка дізналася, що батько збирається позбутися тварини, вона вирішила врятувати Фіону і податися з нею в подорож, повну цікавих пригод.

Міа і білий лев

Це ще одна історія дружби між людиною та звіром. Міа змушена переїхати з Лондона в Південну Африку, тому що її тато викупив там ферму, і забрав з собою всю сім’ю. Дівчинка довго сумувала за звичним стилем життя і не могла звикнути до нових умов. Але все змінюється тоді, коли в неї з’являється новий незвичний друг – білий лев Чарлі.

Ненсі Дрю і потаємні сходи

Старенька Флора не може спокійно залишатися у своєму будинку. Річ у тому, що бабусю тривожать примари, які живуть з нею. Жінка відчуває чужу присутність, хоч двері та вікна дому наглухо закриті. Юна школярка Ненсі Дрю не могла залишитись осторонь біди цієї літньої жінки та вирішує допомогти їй докопатися до істини. На початку свого розслідування, дівчинка ще не знає, які несподіванки чекають на неї.

Піт і його дракон

Піт – шестирічний хлопчик, якого знайшла в лісі Грейс. Вона забрала дитину додому і почала розпитувати в нього про життя в диких умовах, намагаючись зрозуміти як він вижив. Хлопчик запевняє, що його виростив величезний дракон Елліот. Спочатку це звучить фантастично, але потім Грейс все ж вирішує податися на пошуки цього дракону.

«Ми купили зоопарк»

Молода сім’я вдається на відчайдушний крок – купити занедбаний зоопарк. Спочатку ідея відновити місцевість здається не такою ж важкою задачею, але згодом, сім’я розуміє, що на них чекають безліч нових емоцій та досвіду. 

«Полліанна»

Цей фільм розповідає про те, як потрібно любити життя і радіти кожній його митті. Цього нас вчить головна героїня – дівчинка-сирота Полліанна. На свій юний вік, їй випало багато труднощів та випробувань, але дівчинка не падає духом і продовжує грати «в радість».

“Чарлі та шоколадна фабрика”

Ця казка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. П’ять абсолютно різних дітей виграли шанс відвідати шоколадну фабрику, яка більше нагадує країну чудес, щоб поборотися за головний приз. Діти мусять пройти випробування і не піддатися спокусі. А як їй можна не піддатися, коли навколо стільки солодощів?

Пригоди Ремі 

Це історія хлопчика Ремі, якого вигнав з дому батько старого артиста Віталіса. Їх обох поєднує самотність, а саме тому вони якнайкраще розуміють один одного.  Ремі й Віталіс стають хорошими друзями, не зважаючи на різницю у віці й разом вирушають в мандрівку по Франції.

«Пригоди Паддінгтона»

У ведмедика Паддінгтона є чітка ціль – він хоче розшукати мандрівника, який сорок років тому відвідав будинок його дядька й тітки. Саме тому ведмедик відправляється з Перу в Лондон і починає свої пригоди, в яких знаходить нових друзів, враження і нову сім’ю.

А ви вже бачили якийсь з цих фільмів?

Sofia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector