9 причин твоєї вічної втоми. Зміни звички на користь бадьорості!

Доволі велика кількість людей страждає від хронічної втоми і їм дуже важко визначити причину цього стану. Насправді, вона може бути викликана найрізноманітнішими фактами, але сьогодні, ми розповімо вам про 9 найпоширеніших.

Недостатня кількість води

Недостатня кількість води робить вашу кров густішою. Внаслідок цього, серцю треба витрачати набагато більше сил, аби нормально перекачувати кров. Тканини отримують недостатню кількість кисню і стають в’ялими. Тоді до нас приходить втома і ми постійно хочемо спати. Коли ви пили воду востаннє?

Недостатня кількість заліза в організмі

Якщо вашому організму не вистачає заліза, ви стаєте в’ялими та втомленими. Мозку доволі важко концентруватися в таких умовах. Додайте до свого раціону більше тофу, зелених листових овочів, квасолі, горіхів, арахісового масла, буряка та печінки.

Ви – перфекціоніст

Найчастіше, причиною перевтоми є те, що ми занадто сильно напружуємо на роботі і навіть працюємо понаднормово. Створіть собі чіткий графік, де робота та відпочинок мають свій відведений час.

Перебільшуєте важливість деяких подій

Якщо ви завжди перебільшуєте, ваш організм постійно знаходиться в стресі. Намагайтеся більше відпочивати та розслаблятися. Не варто зациклюватися на своїх проблемах. Краще відволіктися і сконцентруватися на чомусь хорошому.

Відсутність сніданку

Сніданок – це обов’язково! Річ у тому, що коли ми снідаємо, наш організм прокидається, отримує достатню кількість енергії та запускає всі процеси обміну, тому що вночі вони працюють вкрай повільно. Краще починати ранок з вівсянки!

Ви не вмієте відмовляти

Люди, які не вміють відмовляти завжди переживають не лише за свої проблеми, а й за проблеми інших. Навіть той факт, що ви виконуєте роботу, яку вам зовсім не хочеться робити, але ви погодились допомогти, може сильно вплинути на ваше здоров’я. Намагайтеся більше думати про себе, а не інших.

Безлад

У безладі вам важко сконцентруватися і це призводить до перенапруження. Перенапруження викликає стрес і втома з’являється знову. Навчіться прибирати своє робоче місце, аби починати робочий день у гарному настрої.

Алкоголь перед сном

Взагалі, алкоголь можна вживати за 3-4 години до сну, тому що він може викликати стрибок адреналіну. Тоді ваш сон порушується і ви просто не можете нормально відпочити. 

Занадто багато кави

Як відомо, кава має ефект зневоднення. Саме тому, лікарі не радять вживати понад 3 чашки кави на день, оскільки це може викликати спрагу. Крім того, кава допомагає нам збадьоритися, а ввечері нам цього зовсім не потрібно. 

Впізнали себе?

Julia
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector