Як легко заволодіти увагою людини

Є люди, що транслюють такий незрозумілий магнетизм, що усі навколо тягнуться до них. Усі хочуть бути схожими на них і завойовувати їхню повагу і дружбу. Найцікавіше те, що це зовсім не залежить від зовнішності.

Ми знайшли 9 правил, яких варто притримуватись, аби стати такою людиною.

Індивідуальний стиль

Вам потрібен унікальний стиль. Абсолютно унікальні деталі. Ваш власний оригінальний образ – це те, що змушує людей навколо вас пам’ятати. І ми зараз не про красу. Звучить дивно, але унікальність може бути навіть у формі безглуздя чи вразливості. Будь-яка із ваших індивідуальних особливостей – чи то манера ходьби, чи жестикуляція, міміка й інтонація, стиль спілкування чи власний стиль одягу – усе це може зробити вас незабутнім персонажем.

Ось декілька прикладів відомих людей і їхніх унікальних деталей:

  • Чарлі Чаплін – вуса, костюм, тростина
  • Тільда Суінтон – асексуальність, відсутність макіяжу
  • Уінстон Черчіль – грубість, сигари
  • Йосиф Сталін – вуса, трубка, акцент
  • Адольф Гітлер – специфічні вуса, інтонація
  • Діта фон Тіз – образ 40-х років, червона помада
  • Мерилін Монро – колір волосся, родимка
  • Сальвадор Далі – вуса, міміка

Вам потрібна велика мрія

Аби люди цінували вас як справді унікальну особистість, вам необхідна причина для існування. Амбіції, цілі, причина для існування, боротьба. Людина без мрії – це книга без ідеї. Навіщо її читати?

Будьте впевнені

Щоб бути достатньо харизматичним, потрібно бути впевненим у собі. Сміливо приймайте рішення, будьте в змозі надіятись лише на себе, не очікуйте на допомогу зовні і пояснюйте свої ідеї іншим так, аби це було зрозуміло.

Люди навколо відчувають вашу впевненість не лише у поведінці, а й у мовленні. Краще уникати таких фраз як: “Я думаю, я гадаю, можливо, напевно що” і т.д.. Вони виражають вашу невпевненість у собі.

Забудьте про скарги

Чи захотіли б ви стати людиною, яка постійно скаржиться? Чи захоплювалися б ви нею? Звичайно, що ні. Харизматичні люди позитивно налаштовані.Уникайте критики, скарг і негативу.Навіть якщо у вашому житті не все добре, починайте розмову із тем, що приносять вам та іншим задоволення.

Використовуйте жести тіла

Ваша поведінка демонструє вашу впевненість: не метушіться і тримайте спину рівною, старайтесь частіше посміхатись, дивитись в очі співрозмовнику і уникати закритих поз.

Загалом, почувайте себе знаменитістю на публіці. І цю впевненість підмітять інші.

Станьте великим оповідачем

Більшість гадають, що вміння перетворювати кожну історію на шедевр – це справжній талант. Але це не завжди так. В основному це вміння, яке можна опанувати. Просто говоріть із впевненістю. Використовуйте гумор, особливо самоіронію: вміння посміятись над собою. Не забувайте про мову тіла: будьте достатньо емоційні і залишайтесь позитивним. Не хвилюйтесь, якщо не кожен із ваших жартів чи історій спрацьовує.

Розповідайте власні історії.Почувши щось справді варте уваги, люди захочуть поділитись  цим із своїми друзями.

Не відводьте погляду

Під час розмови із кимось, завжди дивіться йому і вічі. Іноді один пронизливий погляд може сказати більше, ніж тисяча слів.Зоровий контакт демонструє те, що ви слухаєте співбесідника, приймаєте і розумієте його як особистість.

Найважливіше при розмові із кимось на якомусь заході – не відволікатись на сторонні речі.Не дивіться в екран телефону, чи в натовп, оскільки може здатись, що ви поглядом шукаєте співрозмовника цікавішого. Вчіться слухати інших.

Немає жодної потреби вважати себе найважливішою людиною на планеті. Щира зацікавленість у житті іншого може привабити до вас людей, оскільки бути слухачем – це справжнє мистецтво.Якщо ви уважно слухаєте іншу людину і проявляєте зацікавленість, вона може відчути себе важливою і навіть особливою.

Ви, звичайно, не можете запам’ятати усього, що вам розповіли, але запам’ятати ім’я співбесідника – це надзвичайно важливо. Ось один цікавий трюк.Коли із вами знайомляться, спробуйте повторити ім’я цієї людини у відповідь. І якщо хочеш аби твоє ім’я запам’ятали, можна повторити це ж у зворотному порядку.

Використовуйте ефект дзеркала

Ефект дзеркального відображення  – це простий спосіб зробити когось схожим на вас, повторюючи його жести, міміку, фрази. Це завжди спрацьовує, оскільки базується на природі людського нарцисизму: співбесідник починає відчувати, що ви синхронізуєтесь із ним.

Nastya2
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector