9 речей, які не варто робити зрілій жінці заради чоловіка

З віком до людини приходить мудрість та усвідомлення того, що себе завжди потрібно ставити на перше місце. Звичайно, стосунки й надалі залишаються важливою складовою життя, але у правильних відносинах повинні бути дві самодостатні людини зі здоровим егоїзмом.

Якщо чоловік не розділяє цих поглядів, то не варто за нього триматися. Зрештою, прислухайтеся до Омара Хайяма, який казав: “Мені не потрібен той, кому не потрібен я”.

Саме тому я більше не:

1. Не чекаю повідомлення/дзвінка від чоловіка

Мені не соромно написати першій, але якщо у відповідь я отримую ігнор, то наше спілкування закінчено.

2. Не погоджуюся на побачення, які приносять мені незручності

Якщо мені не підходить година зустрічі або не влаштовує місце, то я відмовлюся від неї. Зацікавлений чоловік завжди зрозуміє і піде назустріч. В іншому разі, він не вартий моєї уваги. 

3. Не прощаю відсутність подарунків на мій день народження чи інші свята, які мені важливі

По-перше, закоханий чоловік завжди проявлятиме турботу і пам’ятатиме про усі визначні дати. По-друге, подарунки – це одна з мов любові, яка також свідчить про щедрість партнера. Якщо чоловік скупий у фінансовому плані, то не варто чекати, що він готовий віддавати що-небудь інше. 

4. Не виправдую невдачі чоловіка

У зрілому віці я звикла до певного рівня життя. Зараз я не готова відмовлятися від комфорту. І це не означає, що я меркантильна та корислива. Тут діло у пріоритетах. Саме тому я не готова бути поруч з неуспішним та безініціативним чоловіком.

5. Не мовчу про те, що мені не подобається

Це не означає, що потрібно робити скандал через будь-яку дрібницю. Однак якщо я боюся швидкості, то обов’язково скажу чоловіку щось на кшталт: “Збав швидкість, будь ласка. Мені лячно”.

6. Не боюся запитувати те, що мене цікавить

У молодості ми тримаємо всі емоції при собі. Нам не хочеться зачепити чужі почтуття або здатися якимись не такими. Проте така поведінка приносить страждання лише нам самим. У зрілому віці любов до себе не дозволяє дотримувати такого ж принципу.

7. Не прасую чоловічі сорочки

Скажу відверто, що це заняття не приносить мені задоволення. Я готова робити для чоловіка лише те, від чого я не відчуваю дискомфорту. Гідний партнер прийме це і без проблем займеться своїми сорочками сам.

8. Не ревную чоловіка до друзів або роботи

Або до дітей від попередніх стосунків. Якщо чоловік любить мене, він знаходить для мене час. Включає мене в свій щільний графік нарад, поїздок, футболу з друзями або риболовлі з сином. Тому що я теж живу щільним, насиченим життям.

Якщо ми обидва знаходимо час одне для одного – значить все ок, у нас є відносини. Якщо час для відносин знаходжу тільки я, а чоловік весь час зайнятий, значить і для відносин мені потрібно пошукати когось іншого.

Люблячий чоловік завжди знайде час для наших стосунків, якщо вони для нього є важливими. Я не дозволю нехтувати собою і не терпітиму постійних виправдань. Навіщо мені ревнувати і витрачати свою енергію в пусту на того, хто цього не вартує?

9. Не намагаюся бути кращою заради чоловіка

Під час знайомства я навіть готова показати себе з найгіршої сторони. Адже якщо чоловік не може її прийняти, тоді у нас нічого не вийде.

Так, мені хочеться кохання. Проте у зрілому віці я зрозуміла, що не готова жертвувати собою заради почуттів. Можливо, я перетворилася на прямолінійну й вимогливу особу. Проте я впевнена, що любов – це творіння прекрасного, а не постійні жертви. 

А на що ви ніколи не підете заради чоловіка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector