Я вирішила попросити зятя про одну послугу – допомогти з ремонтом на дачі

У мене є дочка. Іванка встигла вийти заміж і народити мені онука. Вони з чоловіком нещодавно виплатили кредит за машину, а зараз хочуть перебратися жити в інше місто на постійній основі. Мовляв, там зарплатні кращі і перспектив більше.

Мій зять не має офіційного працевлаштування, однак добре заробляє. В Олега золоті руки. Він добре розуміється в електроніці та знається на ремонтах.  Саме тому зять ніколи не сидить без діла.

Останнім часом молоді брали активну участь у допомозі з ремонтом квартири у батьків Олега. Варто сказати, що Іванка до цього всього встигає займатися вихованням сина і підробляти, щоб приносити якусь копійку в сімейний бюджет.

Три рази в тиждень дочка торгує в місцевому магазині. Хлопчик у ці дні залишається зі мною. Мені не важко поняньчитися з онуком, адже інших надзвичайно важливих справ у мене немає. Тим паче бабусі завжди мають допомагати молодим і брати участь у виховному процесі дітей.

За містом у мене є дача, де я проводжу багато часу в літній сезон. Онука мені також туди привозили і залишали на цілий тиждень. Молоді тим часом віддихали собі в місті і ніхто не цікавився, чи маю я можливість сидіти стільки часу з малою дитиною. Олег з Іванкою й самі приїжджали на вихідні, щоб провести час на природі і посмажити шашлики.

Минулого року я наважилася звернутися до зятя з проханням. Оскільки молоді багато часу проводять на дачі, то було б логічно, якби вони допомогли мені там з ремонтом. Потрібно було замінити кілька дошок на веранді, полагодити паркан та подивитися до даху, який протікав в кількох місцях. Олег погодився взятися за це діло. Про жодну оплату мови не було. Зять лише сказав, що купить усі необхідні матеріали за свій кошт, а я поверну гроші за чеком.

І я не думала, що Олег може попросити заплатити йому за його роботу. Ми ж не чужі люди, хіба ні? Та коли усі ремонтні питання були закриті, Олег запитав, чи задоволена я результатом і виставив мені рахунок. 

Я здивувалася. Адже його батькам молоді допомагали просто так, а я постійно виручала їх і сиділа з онуком. Не розумію, чому тепер я маю заплатити Олегові за його роботу, якщо він також проводить на дачі багато часу?

Як мені вчинити в цій ситуації? Поскаржитися доньці чи оплатити послуги зятя? На щастя, гроші в мене є, але не хотілося б перетворити родинні зв’язки на комерційні. 

А як би ви вчинили в такій ситуації?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector