Андрій кулею помчав до лікарні і мало не на колінах благав медсестру пустити його до мами. Він попросив у неї вибачення і зрозумів, що батьків треба любити і цінувати поки вони живі

17-річний Андрій майже кожен день лаявся зі своєю мамою. Підліток зовсім відбився від рук: до самого ранку він гуляв зі своїми друзями, а приходячи додому голосно обурювався і кричав на матір, яка намагалася його напоумити.

З початком перехідного віку хлопець почав соромитися своєї літньої матері перед своїми друзями: адже у них молоді батьки, а їй вже 60 років, саме час онуків няньчити.

Коли Андрій ходив у садок всі думали, що його приходить забирати бабуся, але потім звикли. Під час сварок Андрій постійно дорікав матері в тому, що вона народила його в такому пізньому віці, та ще й без чоловіка.

Одного разу рано вранці хлопець на пару хвилин забіг додому за речами, щоб далі піти тусуватися з друзями. Але на його подив квартира була порожня. «Напевно, мати вийшла в магазин», подумав хлопець.

Раптово пролунав стук у двері. На Андрія з порога кинувся розлючений сусід. Він називав його егоїстом, бездушною, невдячною тварюкою і сказав, що це його вина, що мати опинилася з інфарктом в лікарні.

Сусід відкрив Андрію таємницю про те, як багато років тому мама підібрала його на вулиці, брудного, голодного, в лахмітті.

Справжні батьки кинули його, дворічного малюка, напризволяще, і тоді милосердна жінка вирішила забрати його собі. Мешканці будинку спільно писали позитивну характеристику і зверталися до органів опіки, щоб вони дали дозвіл на усиновлення. І тепер після всього, що прийомна мати для нього зробила, він так до неї ставиться.

Сусід сказав, що за таке йому не завадило б набити морду, але дурнів не можна бити. Як тільки сусід пішов, хлопець сів на табурет, обхопив голову руками і розплакався. Яким же він був дурнем, скільки болю завдав людині, яка хотіла йому тільки добра.

Андрій кулею помчав до лікарні і мало не на колінах благав медсестру пустити його до мами.

Мати дуже зраділа поверненню свого блудного сина і обняла його. Андрій попросив у неї вибачення і зрозумів, що батьків треба любити і цінувати поки вони живі.

Ви багато часу приділяєте своїм батькам?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector