Анна сина обожнювала, адже єдина дитина, єдиний просвіт в житті. Заради нього і жила

У будинок Анни прийшла довгоочікувана радість: у сина з’явилася дівчина. Зазвичай свекрухи ненавидять невісток заздалегідь, але випадок був не той. Хлопцеві вже тридцять і він явно засидівся. За дівчатами не бігав, з квартири не з’їжджав, ночувати намагався вдома. Але хоч подруга знайшлася, одружилися. Анна була щаслива: досить вже неодруженим ходити, пора своє життя і майбутнє будувати.

Анна сина обожнювала, адже єдина дитина, єдиний просвіт в житті. Заради нього і жила. Але хлопець у неї зростав безтурботний, звик: мама завжди поруч. 

Але при цьому і чужу думку приймав, як власну.

Анна була впевнена: такий сприйнятливий і недурний син повинен розрізнити гарне і погане, а його дитяча старанність подавала надію. Він повинен був вирости гідним чоловіком, опорою матері. Але подорослішавши, Антон почав попивати пиво і засиджуватися за комп’ютером.

Ні, Анна не була з тих, які вважали, що в комп’ютері – один гріх. Вона розуміла і про роботу в мережі, і непросте життя програмістів. Але це не про Антона. Він просто грав.

Залишилася матері одна надія – на вдалий шлюб. Катруся мала стати для нього стимулом взятися за розум. Дівчинка була проста, з провінційного містечка. Курила, працювала в салоні і додому до неї теж клієнтки бігали. Не пропадеш з такою.

На куріння Анна не дивилася, у всіх є недоліки. В іншому Катя з усіма ладила, моментально обросла корисними зв’язками.

Як тільки пара одружилася, Анна перебралася до бабусі Антона, нехай молоді своєю сім’єю живуть. Всім краще: і мама старенька під наглядом, і Антон дружину в будинок привів, а не до неї прийшов.

Молоді приходили рідко, зазвичай дзвонили. Але якось Ганна зустріла сусідку, жінки давно не бачилися і розговорилися. В кінці розмови сусідка попросила обов’язково заглянути до дітей в гості.

Увечері вона телефонувала до молодих, все виглядало, як зазвичай. Але Анну мучили сумніви, і якось вона прийшла до них, не попередивши.

І була шокована. У квартирі був просто жах: сигаретні недопалки всюди. Бруд. З їжі тільки сухарики і пиво. Анна зрозуміла, так справи не підуть.

Попросила солодку парочку терміново перебиратися, куди хочуть.

Ганні шкода було зіпсованих речей, але ще гірше було зрозуміти: її син так і не подорослішав. Але може, опинившись на вулиці, молоді почнуть цінувати гроші, будуть вчитися економити – і збирати на квартиру. Яку будуть берегти. Своє завжди шкода.

Як ви вважаєте, жінка прийняла правильне рішення?

Ira
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector