Ароматні булочки з корицею, які пахнуть домашнім затишком та коханням

Чомусь, саме ці булочки мені нагадують моє яскраве дитинство, смак молока, яке мені давала бабуся, і моє перше несміливе “люблю тебе”.

У всіх же була перша любов у селі в бабусі, чи не так? 

А запам’яталося мені це так чітко, бо того дня бабця напекла булочок з корицею, а я з Вовкою ганяла по вулиці, вона нас покликала і пригостила свіженькими, ще теплими і такими ароматними смаколиками. Ми поїли, а після того, Вова поцілував мене у праву щічку і сказав мені при бабусі, що любить мене так само, як полюбив ці булочки.

Любов ця, звичайно до мене минула, а ось до смаку булочок – ні.

Коли я буду бабцею, то обов’язково буду пекти цю смакоту і пригощати усіх дітей на вулиці, а поки я тільки мама дітей, які щонеділі вимолюють, аби я напекла їм “корицевих хлібчиків” – так називає їх моя доця.

 

Для приготування булочок потрібно:

 • Борошно – 470 г
 • Цукор – 100 г
 • Тепле молоко – 230 мл
 • Сирі дріжджі – 15 г
 • Вершкове масло – 120 г
 • Мелена кориця – 2 ст. л.
 • Сіль – 0.5 ч. л.
 • Яйце для змащування.

Готуємо:

 1. Готуємо опару: розчинюємо у теплому молоці дріжджі, сіль, цукор. У миску з просіяним борошном вливаємо цю опару і добре вимішуємо. Як вже маємо тістоподібну суміш, додаємо розтоплене масло і домішуємо. Тісто має бути достатньо тугим. Залишаємо його на 1.5 – 2 год у теплому місці накритим чистим рушником.
 2. Тісто має добре підійти, тому ви його ще раз замішайте. Діліть тісто на кульки та розкачуйте їх на довгі лінії, або прямокутні пласти, але так, аби вони не були дуже грубі – максимум 1 см. Кожний пласт тіста потрібно повністю змазати зсередини вершковим маслом і щедро посипати корицею з цукром.
 3. З тіста скручуємо рулетики, як на фото. Запікати їх потрібно вертикально на пергаментному папері, або деці  намазаною олією і посипаною борошном. Відстань між булочками має бути приблизно 3-4 см, адже вони ще трошки підростуть.
 4. Перед тим, як запікати помажте булочки збитим яйцем, адже так вони будуть ще апетитніші. Запікайте 25-30 хвилин при температурі 180 градусів.

Подавайте з теплим молоком, або какао. Мої обожнюють цю випічку, а я завжди насолоджуюся процесом приготування і згадую свою бабусю та Вовку.

А вас сподобався цей рецепт? Які страви з дитинства пам’ятаєте?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector