Автора не знаю, але це настільки мудрі і правильні слова, що не можу не поділитися

Одного дня я вирішила розвісити оголошення про те, що шукаю садівника для будинку. Незнайома жінка похилого віку глянула на моє оголошення та з насупленим поглядом запитала:

– А чому шукаєш садівника?   

– Зовсім не вистачає часу. У мене четверо маленьких дітей, великий будинок, робота і …

– Тю! Ти дивися, яка заклопотана, не встигає вона! А ми в селі з 5 ранку на ногах! Треба і корову нагодувати та подоїти, і свині з поросятами їсти дати, а у мене їх було сім штук! А потім на город йшли й кожен по 50 відер картоплі копав, а то й більше! А в мене ще й баба паралізована була, то я й за нею встигала дивитися! Не те, що ви – ліниві чистоплюї, немов білоручки всі тут!

За свої роки я постійно спостерігала одну цікаву картину – кожен судить всіх зі своєї дзвіниці, не зважаючи на думку решти.Немов не існує об’єктивної спільної думки, адже кожен вважає, що саме він правий.А ми так, дурні малі, які не знають, як це життя правильно прожити.Але ж ми всі по суті різні…У кожного є своя думка на певні життєві установки.Хтось може все своє життя присвятити материнству та хоч до 18 років грудьми годувати.А хтось після народження сина чи доньки навпаки – немов потухає та втрачає всі яскраві барви життя й готова під авто кинутися чи з 9 поверху стрибнути вниз.

Хтось все літо у неймовірну спеку готовий навкарачки повзати біля грядок з сапою, танцювати навколо маленьких паростків помідорів та огірків, а для когось город – це самокатування та трата свого часу. 

Одна сусідка ледь не щодня приймає гостей та частує їх, що стіл аж прогинається від котлет, холодцю, пляцків та різних наїдків.Хоча перед тим господиня цілий день та цілу ніч стояла на кухні біля плити, щоб тісто гарно піднялося та зранку їхала на ринок по свіже м’ясо.А от в іншої сусідки у холодильнику миша повісилася та кіт з голоду втік геть, однак через декілька днів  у неї захист докторської роботи на важливу та актуальну тему. 

Марина має і свого майстра по манікюру та бровах, особистого стиліста, який підбирає для неї вишукані сукні та взуття,  косметолога, астролога та масажиста.Ледь не щодня проводить час у студії краси, де їй роблять чудовий макіяж та укладку.А ось у Тамари стрижка майже під хлопчика, а  у гардеробі тільки джинси. 

Ніна залежна від свого чоловіка, нічого не може без нього сама зробити, на все потрібна його допомога чи порада.А ось її сестра сама все може – і фундамент для своєї хати залила без чоловічої допомоги, і дах перекрила, й навіть баню почала будувати, бо нічого не боїться зробити сама.І кожна з цих жінок все робить правильно, а головне – по-своєму, адже їм так зручно.

Ми можемо не розуміти поглядів та життєві принципи когось і це зовсім нормально.Кондуктор трамваю ніколи не зрозуміє ту розмальовану дівчину, яка виглядає мов лялька барбі у кабріолеті з собачкою на передньому сидінні, багатодітна матір ніколи не зрозуміє чайлдфрі, яка не хоче народжувати, побожний парафіянин ніколи не зрозуміє атеїста, який заперечує існування чогось надземного.Та і не треба нікого розуміти.Найголовніше – старатися не порівнювати дві думки та шукати, хто правий, а хто – ні.У кожного з нас різний характер,  виховання з дитинства, хобі й таланти, хтось полюбляє гуманітарні науки, а хтось захоплюється математикою чи фізикою.Та найголовніше –  у кожного з нас різні життєві установи. 

Можливо, нам потрібно брати приклад з братів наших менших?Адже ведмідь не повчає зайця, як правильно жити, бо той не впадає у сплячку на цілу зиму, а скаче по снігу, коли навколо неймовірний холод та багато голодних вовків чи лисиць.Просто ведмідь та заєць – дикі звірі, але зовсім іншої породи. Вони різні. 

І в нас також це інколи простежується.Кожен з нас різний і особливий.Ми можемо спостерігати за кимось у соціальних мережах чи з вікна будинку,  захоплюватися відомими акторами чи ставити собі за приклад знайому людину.Або просто не помічати людину, пройти повз неї та потім навіть не згадати, як вона виглядала.Але не потрібно порівнювати.Кожен заєць цінується однаково, навіть якщо він  не ведмідь…

Чи існує зараз у багатьох людей об’єктивна думка? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector