Бабуся-єврейка дала мені 10 мудрих порад, завдяки яким я змінила ставлення до друзів, чоловіків і до життя в цілому

Свого часу ці мудрі слова врятували моє життя та змінили його сенс на кращу сторону, тому я дуже сподіваюся, що моя щирість буде корисна і для вас.

1. Не ганяйся за принцами

Моя бабуся постійно повторювала, декілька разів поспіль – якщо ти ганяєшся за принцами, то тільки своє життя губиш, бо ті принци є самозакоханими егоїстами, котрі нічого і нікого не люблять тільки себе бачать. Варто бути з простим парубком, але щоб з душею та з розумом. Краще, аби він гониться за тобою, бо тільки так толк буде.

2. Тримайся якомога далі від пристрасних хлопців!

Той, хто весь горить пристрастю – згорить швидко і зотліє. Тобто, стосунки розпочнуться яскраво, а потім тобі буде важко. Пристрасть добра тільки тоді, коли ви вже давно разом, а на початку мають керувати зовсім інші почуття.

3. Не роби поспішних висновків

Коли тобі важко і вкрай потрібно щось вирішувати – не вирішуй. Потрібно охолонути, подумати і тільки тоді дозволяти собі щось робити серйозне. Тільки подумай, що від одного рішення може змінитися усе твоє життя.

4. Не слухай поганих слів

Люди, що поруч починають говорити якийсь бруд? Навіщо і тобі себе вимазувати? Відійти, втікай і не слухай, або ще краще переведи тему. Так і їх вбережеш і сама залишишся чистою.

5. Не вступай в дурні суперечки

Ми ніколи не будемо знати, що було до нас на всі 100%, тому нікому не можна щось доводити стосовно релігії, політики та гендерності. Маєш свою думку? Тримай її для себе, бо на те вона і твоя!

6. Не бійся ворогів

Бабця також говорила і про людей, які чинять мені погані речі. Бабуня тільки посміхалася, коли згадувала своїх ворогів, адже вони її спонукали до дій, а ось про друзів… їх варто боятися, бо вони знають дуже багато про тебе і точно знають де місце, що у тебе найслабше.

7. Будь терпляча, умій чекати!

Час стирає все. Красу, події, почуття і тому подібне. Тому, на все свій час і варто навчитися жити з тим, що час дарує нам те на що ми заслуговуємо.

8. Давай людям не більше як 3 шанси

Бабця говорила про те, що можна давати людині всього лиш 3 шанси. Чому? Бо так я не тільки тій людині даю шанс, але й собі, ми ж ніколи не знаємо для чого нам ця людина була у житті, може це щось важливе?

9. Будь мудрою, знай собі ціну

Не можна дерти носа, але собі ціну знати потрібно. Якщо когось скривдила – неодмінно проси пробачення та постарайся загладити провину.

10. Не будь завжди доброю

Що таке добро? Досить не точне поняття, чи не так? Тому, будь просто справедливою і завжди все добре обмірковуй.

А які життєві мудрості розповідали бабусі вам?

Anna
Завантаження...
Cikavopro.com
Adblock
detector