Навіть у наш час небажання мати дітей є великою проблемою для багатьох людей. Їм доводиться захищатися і навіть приховувати від своїх рідних той факт, що вони не збираються і навіть не хочуть заводити дітей. Враховуючи, наскільки болісна ця тема, не дивно, що більшість воліла б мовчати про свої уподобання і просто тихо дотримуватися своєї позиції.
А що робити в тому випадку, якщо ваші власні батьки говорять про те, що ви не заслуговуєте бути в заповіті, оскільки у вас немає дітей. Це не можна просто проігнорувати.
Одна з користувачів Reddit поділилася своєю історією, яка трапилася під час обіду на честь Дня подяки. На свято зібралися всі її брати, сестри і навіть батьки. Дівчина розповіла, що ось уже кілька років поспіль всі свята проходять саме у них вдома, оскільки там уміщається вся їхня сім’я. А ще вона зазначила, що більшу частину їжі оплачує саме вона.
Я єдина зі своєї сім’ї, у кого немає дітей. У мене щасливий шлюб і досить великий милий будинок. Через його великі розміри і певний “сільський” стиль всі сімейні свята проходять у нас ось уже 6 років поспіль. Ми єдині у кого є місткий будинок і досить велика кухня. Свята – це дуже важка праця, після якої в будинку залишається гора сміття. У нас є 4 вільних кімнати, так що рідні люблять святкувати все саме у нас. Крім цього, саме ми займаємося покупкою продуктів і приготуванням їжі.
Неприємна ситуація сталася після обіду на День подяки. Вони просто базікали й батько знову торкнувся хворобливої теми дітей.
Ілюстративне фото. Зображення не є документальним підтвердженням описаної ситуації.
Після обіду ми з моєю сім’єю просто сиділи за столом і базікали. Мій батько рознервувався, тому що ми з чоловіком не стали відповідати на питання стосовно дітей. Тоді він сказав:”Що ж, якщо ви не збираєтеся робити свій внесок у цю сім’ю, тоді чому ж ми повинні включати вас в заповіт”.
Звичайно ж, ці слова дуже її стривожили, але на цьому все не закінчилося.
Але те, що він сказав, викликало у мене мурашки. Мої брати і сестри почали кивати і говорити щось типу: “Так, чому ти повинна щось отримувати, якщо нічого не даєш?”. Коли я сказала: “Що?!”, мій батько подивився на мене дуже суворим і злим поглядом і відповів: “Не подобається? Це погано. Потрібно з цим щось робити!”
Вона втомилася слухати всі ці розмови й просто вигнала своїх рідних з дому. Хіба ми в праві її звинувачувати?
Я запитала: “Ви дійсно так вважаєте?” і всі вони почали кивати і мугикати щось невиразне. Всі боялися подивитися мені в очі. Саме тому, я встала з-за столу і почала збирати речі, які належали моїм рідним. Я просто скидала їх в купу на підлозі. Потім мій чоловік став мені допомагати. Я сказала: “Оскільки ми ймовірно більше не належимо до цієї сім’ї. Вам краще виїхати прямо зараз. Будь ласка, покиньте мій будинок до 4 вечора ” На той момент було 3.30. Всі почали кричати, мій батько страшно розлютився і називав мене егоїсткою. Ми з чоловіком просто пішли до себе в спальню і замкнули двері. Дехто стукав у двері і намагалися пояснити, що вони не можуть виїхати прямо зараз, адже їм їхати щонайменше 5 годин на машині з втомленими дітьми. Я просто відповіла: “Не подобається? Це погано. Потрібно з цим щось робити!”. Всі поїхали. У будинку був повний безлад, а я була в розпачі. Мій телефон буквально вибухнув від повідомлень.
Але на цьому все не закінчилося. Її сім’я, мабуть, не підозрювала, що їхні слова можуть сильно зачепити дівчину. Вони сподівалися, що ситуація вирішиться сама собою.
Через декілька днів у сімейному чаті всі почали обговорювати плани на Різдво. Вони вирішили просто “забути” про те, що сталося на День подяки і поговорити про те, хто і коли приїде (в наш будинок) на Різдвяні свята. Я втрутилася і написала: “Просто нагадую, ми не приймаємо у себе гостей. Будь ласка, шукайте для себе інше місце для святкування. У нас не залишиться ніхто”
Звичайно ж рідним це не сподобалося.
Зрозуміло, у них не було де святкувати Різдво, тому свята просто не було. Я отримала безліч жахливих повідомлень у Фейсбуці та інших відомих платформах. Але я не вважаю, що зробила помилку. Якщо вони вважають, що я до них не належу, значить так тому і бути.
Цю історію прочитало безліч людей і багатьом вчинок дівчини здався дуже правильним.
Як ви вважаєте, як дівчина повинна була реагувати на такі питання? Чи правильно вона вчинила?
«Після весілля все вляжеться», — написав майбутній чоловік доньки іншій жінці, поки я несла коровай до зали.
Застосування сухої гірчиці від шкідників на городі. Простий та дієвий засіб
12 цікавих фактів про підсвідомість людини, які вас здивують
Наношу це під очима – до ранку жодної зморшки. Хороший ефект після першої процедури
Смачні та пишні млинці на молоці, за бабусиним рецептом
Я була заміжня за Сергієм недовго. Спочатку мені здавалося, що все буде нормально. Але дуже швидко я зрозуміла, що в нашому шлюбі нас було троє. Я, Сергій і його мама Марина Борисівна.
Колись у мене була сім’я: ми з першою дружиною Ірою виростили доньку, купили квартиру, жили спокійно. Але потім у моєму житті з’явилася Поліна, і я все зруйнував.
Я ніколи не думала, що в нашій родині тема онуків стане такою дивною. У нас усе було навпаки. Мій чоловік Ігор дуже хотів онуків. Постійно казав, як водитиме їх на рибалку, як збудує на дачі будиночок, як вчитиме всього.
Я з Денисом була багато років. Познайомилися ще в університеті. Я сама до нього тягнулася, допомагала з навчанням, завжди була поруч. Потім переїхала до нього, і якось так вийшло, що я все тягнула, а він просто жив поруч.
Я все життя була дуже близька з мамою. Вона виховувала мене сама, про батька я майже нічого не знала. Для мене мама завжди була найріднішою людиною. Ми часто бачилися, гуляли у вихідні, ходили в кіно, могли просто пити чай і говорити про все.
Я виросла в сім’ї, де спокій був рідкістю. Батьки любили гулянки більше, ніж тихе домашнє життя, а мене часто рятувала бабуся. Коли в домі не було грошей, все було більш-менш тихо.
Колись я й сама не вірила, що можу опинитися в такій історії. Завжди засуджувала жінок, які зв’язуються з одруженими чоловіками.А потім у моєму житті з’явився він.
Я з чоловіком разом уже багато років. У нас є донька Оля, звичайна сім’я: робота, дім, школа, постійні витрати. Зайвих грошей у нас ніколи не було. Зі свекрухою в мене наче й не було відкритої війни.
Гості – як риба, на 3 день починають погано пахнути. Так можна сказати про кожну гостину моєї свекрухи. Та, на щастя, я зуміла зробити так, що Ольга Дмитрівна раз і назавжди забула до нашої квартири дорогу!
Олена переїхала з чоловіком в село. Але жінка не підозрювала з якими сусідами їй доведеться жити
Не розумію, чому вона так болісно реагує на моє прохання просто піклуватися про свого чоловіка. Не знаю, на чому тримається їх сімейне життя
Відчуваючи різкий біль внизу живота я вирішила вийти назовні, і йти по трасі в надії, що машини мене помітять
14 прийомів, які допоможуть вижити в смертельно небезпечній ситуації
10 речей, які ніколи не зробить доросла жінка заради чоловіка
