Бажана вагітність не наступала і я вже почала впадати у відчай. Додатково до цього, Олексій втратив роботу. Його ставлення до мене різко змінилося

Я завжди хотіла, щоб у мене була велика і міцна сім’я. Вийти заміж – раз і назавжди, діток хотілося. Щасливе сімейне життя для мене – це коли між чоловіком і дружиною розуміння і гармонія. Я думаю, про це мріють багато молодих дівчат

Наша з чоловіком зустріч відбулася, коли я була на 4 курсі. Він справляв враження сміливого і дорослого чоловіка. Тоді у мене виникли проблеми з однокурсниками, і він допоміг мені їх вирішити. Після цього він запропонував ще раз побачитися і я, будучи йому вдячна, звичайно, погодилася.

Ми почали періодично з ним зустрічатися і проводити разом час. Це негативно відбилося на навчанні. Зате я зрозуміла, що закохалася. Я хотіла з цією людиною проводити весь свій час.

Незабаром він запропонував з’їхатися. Батьки були проти, але я їх не послухала. Побут, звичайно, вніс свої корективи в наші відносини, але я на це не звертала уваги. Все одно приємних моментів було набагато більше, ніж поганих. У фінансовому плані нам було важко, але я все одно відчувала себе щасливою поряд з цією людиною.

З роботою у нього не виходило. А через два роки він запропонував одружитися. Хоча все до цього йшло, але я все одно була щаслива, що мій коханий зробив наступний крок. Ми обидва хотіли дитину.

Бажана вагітність не наступала і я вже почала впадати у відчай. Додатково до цього, Олексій втратив роботу. Потім я завагітніла. Чоловік почав активно шукати роботу і періодично підробляв. За професією він автомеханік.

Всю вагітність я тільки і думала про майбутні пологи. Ніщо інше мене не цікавило. Чоловік почав постійно затримуватися на роботі. Я його чекала, але грошей в сім’ї більше не стало.

Після народження дитини, Олексій сильно змінився. Я перестала впізнавати свого чоловіка. Раніше він завжди і в усьому мені допомагав, намагався раніше прийти з роботи, щоб побачити мене.

Його ставлення до мене різко змінилося. Він міг цілодобово не з’являтися вдома, а я залишалася зовсім одна з новонародженою дитиною.

Я довго терпіла, але один випадок все змінив. Він витратив усі гроші з моєї банківської картки, а мені сказав, що її загубив. Потім він зник на півтори доби. Після цього, в стані алкогольного сп’яніння, зателефонував і попросив його забрати.

На наступний день після цього випадку, я повернулася до батьків додому. У мене і так пішло надто багато часу, щоб зрозуміти, що Олексій не мій чоловік. У нашій родині не чоловік, а жінка вирішувала всі проблеми, і фінансові, до речі, теж.

Після розлучення, він часто просив мене про допомогу і я ніколи не відмовляла. Все-таки я його любила і була впевнена, що проживу з ним все своє життя. Але я помилилася в своєму виборі. Щоб усвідомити свою помилку мені знадобилося кілька років.

Сьогодні Олексій знову одружений. Зі своєю другою дружиною він познайомився, коли ми ще були в шлюбі.

Батьківських прав я його позбавила. І він зовсім не був засмучений, а скоріше навпаки. Я дуже хочу зрозуміти, чому він так вчинив, і пробачити йому. Але у мене, поки, дуже погано виходить.

Може, я теж в чомусь винна? Можливо, його поведінці є гідне виправдання?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ira
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector