23 роки тому в Україні відкрився перший McDonalds: як це було (фото)

Ресторани швидкого харчування МакДональдз захопили увесь світ! В Україні ця мережа запрацювала  24 травня 1997 року. А перший ресторан мережі відчинив свої двері у Києві  біля станції метро “Лук’янівська”. Протягом року, у столиці відкрилося ще 5 таких закладів.

Україна стала 102 країною у світі де з’явилися ресторани цієї компанії.

25 травня 1997 року ще один МакДональдз відкрився на вулиці Севастопольській, а вже влітку та восени двері закладів відчинилися на Хрещатику, Поштовій площі та біля станції метро “Лівобережна”.

Для України це була справжня сенсація. До новеньких закладів було вкрай важко потрапити, адже черги з пенсіонерів та студентів шикувалися навіть на вулиці. Були й ті, що ночував під закладом, аби на наступний день першим потрапити у ресторан та придбати “американський” смаколик.

Такий ажіотаж навколо відкриття американської мережі швидкого харчування тривав ще, як мінімум, тиждень. Смачні гамбургери розліталися на очах! До речі, ціни на той момент були доволі нормальними. Звичайний гамбургер коштував 2 гривні, а біг-мак – близько 7 гривень.

Взагалі, 1997 рік був доволі стабільний в економічному плані, а курс долара складав 1,9 грн. 

Ви пам’ятаєте цю велику подію?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Content Protection by DMCA.com
Loading...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector